Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotele nad morzem
24 Gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska hotele nad morzem

Krynica Morska hotele nad morzem czynne cały rok. Z pewnością do nich należy White Resort położony zaledwie 60 m. od plaży, pokoje z widokiem na morze. Przede wszystkim obok hotelu biegnie nowa promenada wzdłuż morza, jest te z całoroczna  wypożyczalnia rowerów i ścieżka rowerowa do samej granicy 15 km. W drugą stronę 7 km. przebiegająca  wzdłuż morza w lesie sosnowym. Z pewnością obszerne pokoje z balkonami dobrze wyposażone, wielkości 25 m2 wraz z łazienką. Dlatego też zapraszam do całorocznej restauracji położonej przy promenadzie blisko morza pomiędzy wejściem na plażę nr 24 i 25. White Resort jest niewątpliwie położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Podsumowując White Resort to nowy obiekt noclegowy położony niemal nad samym morzem, komfortowe pokoje z widokiem w stronę morza. Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej popularnych hoteli w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska noclegi nad morzem-noclegi blisko morza-tanie noclegi.

Na tanie noclegi zapraszamy do taniego hotelu blisko morza w centrum Krynicy Morskiej.

Krynica Morska hotele

Krynica Morska hotel nad morzem White Resort wraz z innym hotelami i apartamentami tworzy niewątpliwie nowe centrum noclegowe nad samym Morzem Bałtyckim w centrum Krynicy Morskiej. Przede wszystkim wszystkie budynki są nowe, jeden po remoncie. Z pewnością znajduje się tu ok. 400 pokoi i apartamentów zdolnych pomieścić ok. 1400 osób. Jest to niewątpliwie najnowsze centrum noclegowe położone nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Ponieważ są to nowe budynki z nowym wyposażeniem, do tego położone tuż przy plaży w związku z tym hotele te będą najbardziej pożądane przez turystów.

 Krynica Morska cieszy się nie słabnącym powodzeniem wśród turystów odwiedzających Polskie wybrzeże.

W końcu nadszedł czas, by pokazać tegorocznych zwycięzców naszego rankingu. Do ścisłej czołówki weszły w tym sezonie właściwie te same miejscowości co w ubiegłym roku, ale kolejność, zwłaszcza w drugiej i trzeciej dziesiątce, jest jednak trochę inna. Oto zatem nasz ranking:

PozycjaMiejscowośćPlażaInfrastrukturaAtrakcjeEstetykaOcena ogólnaMiejsce przed rokiem
1.Świnoujście4827185981.
2.Ustka4728175972.
3.Kołobrzeg4827174,596,53.
4.Łeba4626184944.
5.Gdańsk4327,518492,57.
6.Jastarnia4625174929.
7.Sopot4426175925.
8.Jurata482315,5591,511.
9.Rewal46251559117.
10.Gdynia44271649110.
11.Krynica Morska45251649012.
12.Hel4423184898.
13.Międzyzdroje442516,5388,513.
14.Darłowo432516,5488,56.
15.Niechorze4623153,587,514.
16.Sobieszewo46231448724.
17.Mrzeżyno46231348619.
18.Dźwirzyno46231438616.
19.Ustronie Morskie4523143,585,518.
20.Jarosławiec432414,5485,522.
21.Mielno4227133,585,515.
22.Stegna45231438521.
23.Dębki4620,5134,58425.
24.Władysławowo44231438420.
25.Pobierowo43241348423.
26.Jastrzębia Góra43221538330.
27.Rowy4521133,582,526.
28.Pogorzelica46211238229.
29.Dziwnów44231238227.
30.Dąbki43221438228.`