White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem.Gdzie nad morze na wakacje
6 kwi

Gdzie nad morze na wakacje

Gdzie nad morze na wakacje

Gdzie pojechać nad morze na wakacje do Krynicy Morskiej. Z pewnością na wakacje najlepiej pojechać do hotelu stojącego przy samej plaży nad samym morzem. Tu też polecam Krynicę Morską leżącą na Mierzei Wiślanej w Parku Krajobrazowym Mierzeja Wiślana. Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej stoją na skraju starego, liczącego ok. 150 lat lasu, przeważnie sosnowego. Z pokoi na pewno widać las i trochę morza. W hotelach są rożne atrakcje, jest wypożyczalnia rowerów , wzdłóż morza biegnie droga rowerowa R10 dłógośći ok . 50 km.

Hotel z widokiem na morze Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

White Resort

Krynica Morska White Resort, wybudowany w ostatnich latach nad samym morzem, przede wszystkim nowy i nowocześnie wyposażony. Poza tym do plaży mamy ok. 60 m, tuż obok biegnie ścieżka rowerowa. Budynek stoi w oddaleniu od drogi, większość okien wychodzi na las i na morze. Tu też większa część pokoi ma balkony z widokiem na las i ma klimatyzację. Pokoje z balkonami i z widokiem na las od strony zachodniej są z dale od drogi i są bardzo ciche, nadają się idealnie na wakacje nad morzem.

Gdzie na wakacje nad morze?

Krynica Morska to przede wszystkim od dziesięcioleci znany nadmorski kurort turystyczny cieszący się dużym powodzeniem. W najlepszych hotelach pokoje trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Z pewnością jedną z najważniejszych i najkorzystniejszych rzeczy jest to że w Krynicy Morskiej prawie zawsze świeci słońce. Potwierdzają to oficjalne dane. Jest tu też dużo atrakcji zarówno w samej Krynicy jak i w promieniu do 80 km/ od krynicy jak Gdańsk, Malbork, Elbląg, Frombork.

wakacje nad morzem

Wakacje Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska nad morzem.