White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie najlepiej nad morzem na Mierzei Wiślanej
12 maj

Gdzie pojechać nad morze

 

Gdzie pojechać nad morze

Gdzie pojechać nad morze

Krynica Morska zaprasza nad morze nad samym morzem w Parku krajobrazowym Mierzeja Wiślana w hotelu stojącym na skraju lasu sosnowego. Krynica Morska to przede wszystkim najmniejsze miasto w Polsce liczące ok 1300 mieszkańców. Leży ma Mierzei Wiślanej i otoczona jest lasem przeważnie sosnowym. Poza tym z dwóch stron otacza ją też woda, z jednej Zalew Wiślany a z drugiej Zatoka Gdańska. Z punktu widokowego Wielbłądzi Garb wdać jakby Krynica była otoczona wodą do okola. Proponuję rezerwować pokoje z widokiem na morze z dużym wyprzedzeniem, ponieważ to one cieszą się największym powodzeniem. Na pewno wszyscy chcieli by mieć widok na może z okna swojego pokoju.

Restauracja nad morzem

Restauracja nad morzem, gdzie nad morze

Zapraszam do restauracji nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Proponuję noclegi z całodziennym wyżywieniem w formie bufetu. Najpewniej z jedzenie i z lokalizacji będziesz zadowolony. Zadzwoń i zrób rezerwacje z wyprzedzeniem. Proponuje przede wszystkim pokoje z widokiem na morze, z balkonem i z klimatyzacją. Restauracja znajduje się w nowym hotelu tuz przy ścieżce rowerowe i promenadzie spacerowej.

Najlepiej nad morzem

Z pewnością najlepiej nad morzem będzie w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim plaże szerokie i dłógie z miałkim piaskiem. na plaży liczne atrakcje wodne i na samej plaży. Z plaży jest tez blisko do miasta i do atrakcji w centrum i nad Zalewem Wiślanym skąd też wypływają statki spacerowe w rejsy po Zalewie.