White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem dla biznesu
5 lip

Hotel nad morzem dla biznesu

Hotel nad morzem dla biznesu

Hotel nad morzem dla biznesu Krynica Morska

Krynica Morska hotel nad morzem dla biznesu zaprasza przedsiębiorców nad same morze cały rok. Serdecznie zapraszamy aktorów , lekarzy, prawników i przedsiębiorców do komfortowego Resortu położonego nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej. Przede wszystkim hotel położony jest zaledwie 60 m od. plaży. Przede wszystkim większość pokoi ma balkony, klimatyzację i ładny widok na las w stronę morza. Hotel jest nowy, pokoje czyste, przestronne i dobrze wyposarzone. W pokojach wygodne łóżka, przeważnie małżeńskie 180 cm szerokości. Tu też nowe telewizory minimum 32 cale spełniające normę DVBT 2, minibary, czajniczki i filiżanki, sejf. W łazienkach są prysznice.

Krynica Morska

Hotel Krynica Morska

Hotele Krynica Morska

Przede wszystkim jest to  najmniejsze miasto w Polsce liczące ok. 1300 mieszkańców, położone na Mierzei Wiślanej w Parku Krajobrazowym ” Mierzeja Wiślana”. Z pewnością Krynica Morska jest też otoczona z obydwu stron wodami, z jednej wodami Zalewu Wiślanego a z drugiej wodami Zatoki Gdańskiej. Są tu też czyste, szerokie i dłógie plaże. Mierzeja Wiślana jest na 5 miejscu na świecie jako najładniejsze półwyspy na świecie.

Przede wszystkim 8 niesamowitych półwyspów na Ziemi, według The World Geography:
  • 1.La Dune de Bouctouche, Kanada.
  • Zlatni Rat, Chorwacja.
  • La Manga del Mar Menor, Hiszpania.
  • Ocean City, USA.
  • Mierzeja Wiślana, Polska/Rosja.
  • Półwysep Helski, Polska.
  • Mierzeja Kurońska, Litwa/Rosja.
  • Spurn Point, Wielka Brytania.

Podsumowując, World Geography zachwala panujące na Mierzei Wiślanej warunki klimatyczne. Przede wszystkim latem to najcieplejszy region polskiego wybrzeża – podkreślają autorzy zestawienia.

White Resort

Noclegi Krynica Morska

1 Response