White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie nie jechać nad morze
7 maj

Gdzie nie jechać nad morze

Gdzie nie jechać nad morze

Gdzie nie jechać nad morze. Krynica morska hotele nad samym morzem.

Nad morze proponuję nie jechać tam gdzie do morza jest daleko, czasami do morza jest nawet 30 km. Jeśli faktycznie ktoś szuka pobytu nad morzem, to pobyt nad jeziorem nie jest pobytem nad morzem. Zatoka Gdańska to w zasadzie  jest morze.  Noclegi kilka lub kilkanaście kilometrów od morza nie są noclegami nad morzem. Najbardziej przez Gości poszukiwane są hotele w odległości do 200 m. od morza, następnie jest odległość do 1 km t. i. ok 10 minut spaceru. Goście szukający faktycznie noclegu nad morzem w zasadzie nie akceptują odległości powyżej 2 km. od morza. Oczywiście noclegi w większej odległości od morza są tańsze a dla niektórych Turystów cena jest ważniejsza niż odległość od morza.

hotele Krynica Morska

Najlepsze hotele w Krynicy Morskiej

Krynica Morska hotele nad samym morzem

To przede wszystkim hotele nad samym morzem cieszą się największym powodzeniem wśród Turystów. Przede wszystkim  idąc na plażę nie trzeba jechać samochodem i szukać parkingu, nie trzeba też zabierać ze sobą wszystkiego co ewentualnie na plaży może się przydać. Jest to szczególe ważne przy małych dzieciach.

Restauracja nad morzem

Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji położonej 60 m. od morza  W sezonie restauracja czynna jest od godziny 8 do 22. Śniadania wydawane są w sezonie w formie bufetu w godzinach 8-11 a obiady również w formie bufetu od 15 do 18. Podsumowując, zapraszamy serdecznie cały rok.

1 Response