White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
wczasy nad morzem
27 lis

Wakacje nad morzem gdzie

Wakacje nad morzem

Wakacje nad morzem, blisko morza, przy plaży w Krynicy Morskiej

Gdzie pojechać na wakacje nad morzem ??? Przede wszystkim na wakacje nad morzem należy pojechać najbliżej morza jak tylko się da. Bardzo blisko do morza jest jak odległość do plaży jest mniejsza niż 200 m. Odległość od plaży pomiędzy 50 a 100 m. jest faktycznie najmniejszą odległością jaką da się faktycznie uzyskać w Polsce.

Hotele Krynica Morska, wakacje nad samym morzem

Na wakacje nad samym morzem z pewnością mogę polecić Krynicę Morska położoną na Mierzei Wiślanej. Mierzeja Wiślana w Krynicy Morskiej ma ok. 1 km szerokości, z lewej strony na zdjęciu powyżej jest Zatoka Gdańska a z prawej Zalew Wiślany. Hotele widoczne na pierwszym planie zdjęcia do morza mają od 50 do 200 m. Wybór hotelu położonego nad samym morzem z pewnością ułatwi korzystanie z plaży, przede wszystkim nie trzeba będzie jezdzic samochodem.

White Resort położony jest z pewnością najbliżej morza w Krynicy Morskiej, do morza z hotelu jest ok 60 m. Hotel nowy i nowocześnie wykonany. Przede wszystkim obszerne pokoje przeważnie z balkonami i z klimatyzacją, z widokiem na las i morze. Hotel ma restaurację i wypożyczalnię rowerów. Tuż obok biegnie ścieżka rowerowa i promenada spacerowa. Hotel na swój monitorowany parking i kawiarnię, recepcja czynna jest całą dobę. Podsumowując, zapraszam na wakacje blisko plaży w Krynicy Morskiej

Zachód słońca

Zachód Krynica Morska

Apartamenty nad morzem Krynica Morska

Hotele przy plaży nad morzem Krynica Morska, White Resort.