White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie nad morze do Krynicy
22 maj

Gdzie nad morze do Krynicy

Gdzie nad morze do Krynicy

Gdzie nad morze do Krynicy Morskiej, pokoje z widokiem na morze

pokoje z widokiem na morze

pokoje krynica morska

Z pewnością najlepiej pojechać nad morze do hoteli położonych nad samym morzem i do pokoi z widokiem na morze. Przede wszystkim im bliżej morza tym lepiej. Wydaje się że najbardziej pożądane są hotele w odległości do 200 m. od morza. Ta odległość akceptują wszyscy. Poza ty odległość 600 m jest też akceptowana przez większość. Odległość 1000 m i więcej od morza wybierają Turyści szukający tańszych rozwiązań. To samo dotyczy wyżywienia, Goście najbardziej wymagający wybierają opcje z całodziennym wyżywieniem, wyżywienie w pakiecie z noclegiem wychodzi z pewnością taniej.

Wyżywienie

Proponuję wyżywienie całodzienne w pakiecie z noclegiem. Z pewnością przy obiadach w takich przypadkach jest szybciej, nie trzeba czekać w kolejce do restauracji. Restauracje z reguły otwierane są od godziny 10 rano, więc na śniadanie jest  na pewno trochę późno. Najlepiej wykupić śniadanie w hotelu , wówczas śniadanie można zjeść nawet o 8 rano.

Wypożyczalnia rowerów

U nas wypożyczysz też towery, w tym rowery elektryczne, są tu też ścieżki rowerowe. Pochodzisz też po plaży i po lesie.  Najpewniej jest to lokalizacja najbliżej morza w całej Krynicy Morskiej. Dla dzieci mamy rower od lat 6 i rowery młodzieżowe. Dla najmłodszych jest fotelik na bagażnik i kaski na głowę. Są tez zapięcia do rowerów a tuż obok jest ok 30 km ścieżek rowerowych.

Hotel nad morzem

Zarezerwój pokój z balkonem i z widokiem na morze, możesz też wybrać pokój z klimatyzacją. Gdzie nad morze do Krynicy Morskiej, z pewnością w White Resort położonego najbliżej morza jak to tylko było możliwe.