Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele z wyzywieniem
5 Sty

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska nad morzem. Zapraszam serdecznie do Krynicy Morskiej na noclegi z wyżywieniem. W naszej restauracji można wykupić śniadania, obiady, kolacje i inne z karty. Z pewnością są też desery, alkohole, przystawki i inne. Przede wszystkim staramy się aby jedzenie było świeże i z lokalnych produktów jak np. ryby. Dlatego tez karta nie jest długa. W związku z tym staramy się aby jedzenie było zawsze świeże, smaczne i ładnie podane. Wszyscy Goście wykopują noclegi ze śniadaniem. Śniadanie wydawane jest w formie bufetu.

Restauracja

Do restauracji można zjechać z hotelu windą albo wejść z zewnątrz od strony ścieżki rowerowej i promenady biegnącej wzdłóż morza. Restauracja w sezonie czynna jest od godziny 8 rano do 22 wieczorem. Restauracja ma również swój ogródek letni na świeżym powietrzu.

Kawiarnia

Z pewnością w 2021 na sezon otworzymy kawiarenkę gdzie można będzie posiedzieć do ok. 1 w nocy przy drinku, kawie czy deserze.

Hotele nad morzem

Hotele nad morzem z wyżywieniem, do plaży zaledwie 60 m. Wejście do restauracji blisko wejścia na plażę nr 24/25. Wydaje się, ze wszystkie hotele nad morzem oferują wyżywienie w cenie. Z pewnością jest to wygodne dla Gości. Przede wszystkim Gość może zejść do restauracji niemal w kapciach.

tanie noclegi