White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotele z wyzywieniem
5 sty
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska

Krynica Morska hotele z wyżywieniem, restauracja, noclegi.

Hotele z wyżywieniem Krynica Morska nad morzem. Zapraszam serdecznie do Krynicy Morskiej na noclegi z wyżywieniem. W naszej restauracji można wykupić śniadania, obiady, kolacje i inne z karty. Z pewnością są też desery, alkohole, przystawki i inne. Przede wszystkim staramy się aby jedzenie było świeże i z lokalnych produktów jak np. ryby. Dlatego tez karta nie jest długa. W związku z tym staramy się aby jedzenie było zawsze świeże, smaczne i ładnie podane. Wszyscy Goście wykopują noclegi ze śniadaniem. Śniadanie wydawane jest w formie bufetu.

Restauracja

Do restauracji można zjechać z hotelu windą albo wejść z zewnątrz od strony ścieżki rowerowej i promenady biegnącej wzdłóż morza. Restauracja w sezonie czynna jest od godziny 8 rano do 22 wieczorem. Restauracja ma również swój ogródek letni na świeżym powietrzu.

Kawiarnia

Z pewnością w 2021 na sezon otworzymy kawiarenkę gdzie można będzie posiedzieć do ok. 1 w nocy przy drinku, kawie czy deserze.

Hotele nad morzem

hotele krynica morska

Hotele nad morzem, do plaży zaledwie 60 m. Wejście do restauracji blisko wejścia na plażę nr 24/25. Wydaje się, ze wszystkie hotele nad morzem oferują wyżywienie w cenie. Z pewnością jest to wygodne dla Gości. Przede wszystkim Gość może zejść do restauracji niemal w kapciach.

Krynica Morska

Proponuję wykupić wyżywienie razem z noclegiem. Hotele w Krynicy Morskiej to z pewnością najlepszy wybór na wakacje , wczasy czy na urlop lub długi weekend.

Przede wszystkim zarezerwój z wyprzedzeniem hotel z wyżywieniem w Krynicy Morskiej nad samym morzem. Hotel z wyżywieniem Krynica nad samym morzem to przede wszystkim najlepszy wybór noclegów w nowych hotelach i apartamentach. W hotelach można też znaleźć dodatkowe atrakcje. W White Resort jest bardzo ładny ogród z placem zabaw dla dzieci.

plac zabaw

Jest też wypożyczalnia rowerów.

wypożyczalnia rowerów

Podsumowując, najbardziej polecam hotele z wyżywieniem w Krynicy nad samym morzem

tanie noclegi

Krynica Morska