Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
może nad morze, hotele nad morzem
17 gru

Hotele nad morzem gdzie

Hotele nad morzem gdzie

Hotele nad morzem Krynica Morska

Gdzie hotele nad morzem najlepiej ? Przede wszystkim poszukaj hoteli nad samym morzem, z pewnością będzie to najlepszy wybór na spędzenie wakacji nad morzem. Hotel nad morzem to przede wszystkim czyste powietrze i bliskość plaży po której można z przyjemnością pospacerować. Mieszkając w hotelu przy samej plaży można na nią pójść na spacer nawet kilka razy dziennie nawet na półgodzinny spacer.

White Resort

Hotele Krynica Morska

Zlokalizowany nad samym morzem w Krynicy Morskiej nowy i nowocześnie wykonany, większość pokoi z balkonem i z klimatyzacją. Tu też na terenie ładny ogród ze ścieżkami spacerowymi i z ławeczkami. W ogrodzie atrakcje dla dzieci, jest też wypożyczalnia rowerów w tym rowerów elektrycznych. Ośrodek wczasowy działa cały rok, oferujemy noclegi z całodziennym wyżywieniem. Jest tu też monitorowany zamykany parking na 70 samochodów. Do plaży mamy zaledwie 60 m. a do centrum Krynicy 600 m. Z pewnością zarówno na plaży jak i w centrum jest mnóstwo atrakcji również dla dzieci. Przede wszystkim największa atrakcja to szeroka i piaszczysta plaża długa na 50 km. a szeroka na średnio 50 m. Droga rowerowa R10 biegnąca przez cała Mierzeję wiślana ma ok. 50 km długości i biegnie fragmentami przy samej plaży. Ścieżki rowerowe w okolicy Krynicy Morskiej maja ok. 30 km długości. Tu też, w Krynicy Morskiej są też dwie promenady spacerowe, jedna wzdłóż morza długości ok 1500 m. a druga wzdłóż Zalewu Wiślanego długości ok. 4 km.

Hotel Krynica Morska

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem Krynica Morska to przede wszystkim hotele na ul. Korczaka i Przyjaźni blisko ronda i wejścia na plaże nr 24. To przede wszystkim te hotele rezerwowane są w pierwszej kolejności na wakacje, wczasy czy na weekendy.

Noclegi Krynica Morska nad morzem.

Krynica Morska White Resort to przede wszystkim najlepsza lokalizacja nad morzem na wakacje nad morzem dla rodzin z dziećmi.