Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Wielkanoc Krynica Morska
19 Gru

Wielkanoc Krynica Morska nad morzem. Zadzwoń.

Wielkanoc Krynica Morska

Wielkanoc Krynica Morska nad morzem, White Resort zaprasza serdecznie. Zapraszamy do sprzedana świat Wielkanocnych nad morzem. Prawdopodobnie będą to jedne z bardziej udanych świąt. Podobnie jak na Boże narodzenie przygotujemy dobre domowe jedzenie obfitujące w ryby. Podczas gdy inni będą stali przy kuchni gotując smakołyki dla swoich Gości Ty będziesz spacerował po plaży i oddychał czystym powietrzem. Z pewnością odpoczniesz, dobrze zjesz i zadowolony wrócisz do domu po świętach.

Hotele Krynica Morska

Hotele zlokalizowane na samej linij brzegowej w Krynicy Morskiej zapraszają na Święta Wielkanocne nad Polskie Morze Bałtyckie. Z hoteli do morza mamy ok. 2 minut spaceru. Jest to najbliższa linia brzegowa za nami kawałek młodego lasku i szeroka plaża. Przede wszystkim Goście cenią sobie niewielką odległość od morza. Przede wszystkim są to nowe hotele i apartamenty lub jeden po remoncie. Obok hoteli biegnie ścieżka rowerowa nad morzem oraz oświetloną promenada spacerowa. W hotelu White mamy wypożyczalnie rowerów, w tym elektrycznych. Hotele w Krynicy Morskiej czynne są cały rok.

Noclegi Krynica Morska

Noclegi nad morzem w Krynicy Morskiej w nowych hotelach nad samym morz\em. Zapraszamy na noclegi z wyżywieniem.  Restauracja Black Code w hotelu White ma wejście od promenady i ścieżki rowerowe. Wiejące do restauracji jest pomiędzy wejściami na plażę nr 24 a 25. Nr 24 to główne wejście na plażę strzeżoną. Ze względu na fakt położenia nad samym morzem to te noclegi wybierane są w pierwszej kolejności. Z pewnością jest to najlepsza miejscówka w Krynicy Morskiej. Podczas gdy inni idą nad morze 15 minut lub więcej nasi Goście jaż leżą na plaży. Niektórzy z przedmieść Krynicy przyjeżdżają też samochodami i parkują na mirskim parkingu przy wejsciu nr. 24.