Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Weekend w Krynicy Morskiej
12 lut

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc nad morzem

Wielkanoc nad morzem, Krynica Morska White resort.

Wielkanoc nad morzem, Krynica morska White resort

Krynica Morska Wielkanoc nad morzem to świetna alternatywa dla spędzania świąt w domu. Wiele osób odchodzi już od celebrowania w domu wielkich wydarzeń i świąt. Jest to czas, kiedy możemy spotkać się z rodziną i odpocząć. O będzie więc dla nas lepsze niż święta z rodziną i hotel przy samej plaży, hotel nad Morzem w Krynicy Morskiej? Nie ma Piękniejszej okolicy na spędzenie Wielkanocy. Jeśli macie dość szykowania, gotowania i sprzątania, problem rozwiązany. White Resort to hotel nad morzem, hotel z wyżywieniem.Hotel zadba o to, by te święta były jak najbardziej wyjątkowe. Możecie zjeść świąteczne śniadanie w pięknej, klimatycznej restauracji. Można zmówić posiłki do pokoju i zjeść we własnym, rodzinnym gronie, nie ruszając się praktycznie z łóżka.

Krynica Morska

Wielkanoc nad morzem, Krynica Morska to małe, nadmorskie miasto w województwie pomorskim. Cieszy się bardzo dużą popularnością głownie w sezonie letnim, ale również w pozostałych okresach roku. Wiosną, kiedy to wypadają Święta Wielkanocne, jest tutaj naprawdę wyjątkowo przepięknie. Wszystko kwitnie i budzi się do życia. Zdecydowanie nie ma piękniejszego miejsca na spędzenie chwil w rodzinnym gronie. Hotele w Krynicy Morskiej, a w zasadzie hotel najbliżej plaży, jakim jest White Resort to obowiązkowy punkt na naszej mapie wyjazdów, szczególnie podczas świąt i długich weekendów. Bardzo profesjonalny personel, który robi wszystko, byśmy czuli się jak w domu, nie musimy się natomiast o nic martwić, gdyż to właśnie ten hotel nad Bałtykiem posiada najlepszą restaurację w Krynicy Morskiej.

White Resort

Na  Wielkanoc nad morzem wybierz hotel nad samym morzem, hotel blisko plaży, a konkretnie White Resort i ciesz się beztrosko spędzonymi świętami w gronie najbliższych. Zapomnij o wielu godzinach spędzonych w kuchni, zamień je na spacery po lesie i plaży, czy też po krynickim molo. Zdecydowanie lepiej wpłynie to na Twoje samopoczucie. Zostaw za sobą obowiązki i problemy. Zaplanuj swoją Wielkanoc jeszcze dziś. Zobaczysz, że Święta Wielkanocne mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe. Przede wszystkim zadzwoń i zapytaj o wymarzony pokój, czy apartament i do zobaczenia nad morzem. Krynica Morska White resort czynny cały rok.

Hotel z ogrodem

Ogród Krynica Morska

Krynica Morska noclegi nad morzem

Święta z rodziną nad Morzem Bałtyckim z pewnością polecam spędzić święta z rodziną nad morzem. Tu polecam zarówno Wielkanoc jak i Borze Narodzenie. Na obydwa święta serwujemy specjalne tradycyjne wyżywienie.

3 Responses