White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
nad morze samochodem którędy
24 mar

Święta nad morzem

Święta nad morzem

Gdzie na święta nad morzem. tu polecam Krynicę Morska i hotele położone nad samym morzem oferujące całodzienne, świąteczne wyżywienie. Krynica Morska leży na Mierzei Wiślanej w lesie sosnowym Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. W Parku Krajobrazowym jest też pięć rożnych rezerwatów przyrody. Tu też w Krynicy jest też mnóstwo atrakcji w tym atrakcje nawodne. W promieniu do 100 km od Krynicy jest też kilka miejsc godnych polecenia jak np. Malbork i zamek w Malborku, Elbląg i rejsy statkiem po trawie Kanałem Elbląskim. Do Gdańska i atrakcji Trójmiasta jest ok 80 km. Gdzie święta nad morzem Krynica Morska?

Noclegi nad morzem na święta Krynica Morska

Najlepsze hotele w Krynicy Morskiej

White Resort

Zapraszam na Święta Wielkanocne ze świątecznym uroczystym codziennym wyżywieniem. Na Święta Bożego Narodzenia również zapraszam z wyżywieniem odpowiednim do Świąt Bożego Narodzenia. Jest też u nas czynna cały rok wypożyczalnia rowerów.

Gdzie na święta nad morzem?

Z pewnością na święta nad morzem polecam hotele położone nad samym morzem w Krynicy Morskiej oferujące też świąteczne wyżywienie. To właśnie możliwość skorzystania ze świątecznego wyżywienia, którego nie trzeba samemu przygotowywać,  skłania Gości do wyjazdów na święta z dala od domu.

Na święta do Krynicy Morskiej

Polecam Krynicę Morską z racji niewielkich odległości z centrum Polski do morza, z Warszawy trasą S7 jest średnio ok 4 godzin, jak się już wyjedzie za Warszawę to 3 godziny jazdy, z kolei z Katowic jest ok. 6 godzin jazdy. W Krynicy w okresie świąt jest raczej cicho i spokojnie, ruch jest niewielki. Za to powietrze jest czyste i bogate w jod.

Hotele nad brzegiem morza na wakacje nad morzem

Krynica Morska pokoje z widokiem na morze

Noclegi w Krynicy