Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdańsk noclegi blisko morza tanio
16 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdańsk noclegi blisko morza tanio

Gdańsk noclegi blisko morza tanio

Z pewnością Gdańsk, noclegi blisko morza tanio, noclegi nad morzem.

Krynica Morska

Krynica ogród

Gdańsk noclegi blisko morza tanio, z pewnością tanie hotele nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Przede wszystkim hotel położony 60 m. od morza, najbliżej morza w Krynicy Morskiej a może i w Polsce. Dlatego też hotel położony jest na skraju starego lasu sosnowego z widokiem na morze. Zapraszamy cały rok, na sylwestra i na majówkę. Tanie pokoje na weekend przed sezonem i po sezonie. Tanie noclegi dla rodzin z dziećmi. Pokoje dwuosobowe dla par z szerokimi i bardzo wygodnymi łóżkami typu kingsize. Wydaje się że nasze łózka są wygodne nie tylko do spania. Pokoje wyciszone, akustyczne i ciepłe. Z Gdańska do Krynicy Morskiej jest godzina drogi samochodem. Zapraszamy cały rok.

Hotele KrynicaMorska

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej zbudowane w ostatnich latach leżące nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad morzem. Przede wszystkim wszędzie jest blisko , do morza zależnie od hotelu ok. 100 m, do centrum 600 m. do portu jachtowego czy do wesołego miasteczka 800 m. Dlatego też rezerwując hotel nad samym morzem nie musisz martwic się chociażby o znalezienie parkingu blisko morza. White Resort poleca noclegi z wyżywieniem w pakietach. Z pewnością jest to bardzo wygodna forma wyżywienia. W hotelu jest też wypożyczalnia rowerów a obok liczne ścieżki rowerowe.

3 Responses

Leave a Reply