White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele wybrzeże wschodnie
22 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele wybrzeże wschodnie

Hotele wybrzeże wschodnie

Hotele wybrzeże wschodnie Krynica Morska

Z pewnością polecam hotele wybrzeże wschodnie w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej. Z pewnością Krynica Morska to kurort turystyczny z hotelami, pensjonatami, ośrodkami wczasowymi i kwaterami prywatnymi. Dlatego mamy tu bazę noclegową w hotelach i w kwaterach prywatnych na ok 40 000 miejsc noclegowych. Z pewnością w niektóre dni w środku sezonu  potrafi Krynicę odwiedzić nawet 60 000 turystów. Noclegi wybrzeże wschodnie to wille, pensjonaty i kwatery prywatne. Wybrzeże wschodnie na Mierzei Wiślanej to szerokie plaże z miałkim piaskiem i z łagodnym zejściem do morza. Najbardziej znana i lubiana jest Krynica Morska i tu jest największa baza noclegowa i najbliżej do morza lub do Zalewu Wiślanego. Zadzwoń i zarezerwój już dziś. Hotele Krynica Morska przy samej plaży.

hotel krynica morska

Hotele Krynica Morska

W ostatnich latach w Krynicy Morskiej powstało kilka hoteli i apartamentów nad samym morzem przy wejściu na plażę nr 24. Są to hotele nowe i nowoczesne z obszernymi pokojami i dobrze urządzone. White Resort leży najbliżej morza w Krynicy Morskiej, z pokoi widać morze i sosnowy las. Na pewno jest tu zrobiony specjalnie dla dzieci przepiękny plac zabaw ze statkiem pirackim, huśtawką i trampoliną. Z pewnością wypożyczysz tu rowery w tym rowery elektryczne. Przede wszystkim jest ścieżka rowerowa i promenada spacerowa, pojeździsz na rowerze, pochodzisz po lesie. Na pewno mamy bardzo ładne czyste i szerokie plaże. Z pewnością plaże na Mierzei Wiślanej należą do najładniejszych na świecie. Chcesz rezerwować pokój nad samym morzem? Chciałbyś widzieć morze z okna pokoju ? Przede wszystkim zadzwoń już  dziś. Na pewno do nas wrócisz.

Krynica Morska noclegi, hotele, pensjonaty, wille nad morzem

2 Responses

Leave a Reply