White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Restauracje dla dzieci Krynica Morska
16 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

Hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem

hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem Krynica Morska, hotel dla dzieci.

Przede wszystkim hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem w Krynicy Morskiej w Pomorskim, blisko do Gdańska i Trójmiasta. Z pewnością tanie hotele nad morzem dla rodzin z dziećmi. Dlatego do morza mamy 60 m. W pokojach szerokie na 180 cm. łóżka małżeńskie i dostawki dla dziecka. Mamy też pokoje czteroosobowe, pokoje rodzinne i apartamenty studio. Duże i wyciszone pokoje z widokiem na morze, pokoje mają balkony, w pokojach czajniki i minibary, suszarka do włosów i sejf. Łóżka są bardzo wygodne, hotel położony na skraju lasu nad samym morzem. Przede wszystkim jest to hotel położony najbliżej morza w Krynicy a może i w całej Polsce. Do centrum 500 m.

hotel krynica morska dla rodzin z dziećmi nad morzem

Hotele Krynica Morska galeria zdjęć.

W hotelu mamy bardzo fajny plac zabaw dla dzieci w  wieku od 3 do 15 lat. jest podwójna huśtawka i dwie nowoczesne trampoliny. Jednak główna atrakcja to 8 metrowy i dwu pokładowy statek piracki Biała Perła z licznymi atrakcyjnymi wieściami na statek. Jest zjeżdżalnia i hamak, rura strażacką oraz z kubryk.  Plac zabaw jest zrobiony w ogrodzie. Tu też dorośli mogą pospacerować po zielonych alejkach lub usiąść w nowoczesnej altance lub na ławkach. Są też postawione na trawie leżaki do opalania. Na pewno zarówno dorośli jak i dzieci są zadowolone z atrakcji w ogrodzie i na placu zabaw dla dzieci. Proponuję zarezerwować pokój i sprawdzić samemu. Uwierz że do nas wrócisz szybciej niż myślisz. Chcesz mieć pokój z widokiem na morze? Chciałbyś odetchnąć czystym i bogatym w jod powietrzem ?  Właśnie znalazłeś taki hotel. Zadzwoń i zarezerwuj pokój z wyprzedzeniem. U nas wypożyczysz rowery i pojeździsz po lesie. Pochodzisz po promenadzie spacerowej lub po szerokiej plaży. Przede wszystkim zrób rezerwacje już dziś. Hotel dla rodzin z dziećmi Krynica Morska czynny cały rok.

Hotel z ogrodem

Ogród Krynica Morska

3 Responses

Leave a Reply