Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad morzem
6 gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotele nad morzem

Hotele nad morzem .

Krynica Morska hotele nad morzem

Hotele nad morzem w Krynicy Morskiej zapraszają. White hotel to z pewnością położony 60 m. od morza nowy i nowoczesny hotel z widokiem na morze i las . Hotele nad morzem w Pomorskim , tanie noclegi w Krynicy Morskiej.

krynica morska hotel przy plaży

Hotele blisko morza na Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej, pokoje z widokiem na morze i las sosnowy. Krynica Morska to przede wszystkim kurort turystyczny położony mad morzem Bałtyckim a z drugiej strony nad Zalewem Wiślanym. Od 2020 r powstanie tu centrum najnowszych i nie wątpliwie najlepszych hoteli położonych najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Prawdopodobnie najlepsze widoki na morze i w kierunku morza będzie miał White Resort. Dlatego też White Resort oferuje pokoje dwu osobowe wielkości 25 m2 wraz z łazienką. Mamy też pokoje 2+1 , 2+2 , pokoje rodzinne nawet dla 6 osób i dwupokojowe studia. Jesienina 2019 r. zrobiliśmy ogród i plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie można będzie pospacerować po ścieżkach wijących się wzdłuż zieleni  lub poleżeć na leżakach. Dzieci maja do dyspozycji dwupokładowy statek piracki, trampoliny i podwójna huśtawkę.

Noclegi blisko morza w Krynicy Morskiej.

Przede wszystkim polecam noclegi nad samym morzem w White Resort. Z pewnością lokalizacja najlepsza w całej Krynicy Morskiej, do morza zaledwie 60 m. Polecam przede wszystkim noclegi z wyżywieniem. Mamy też wypożyczalnię rowerów, w tym elektrycznych.

Ścieżki rowerowe

Dlatego w Krynicy Morskiej jest kilka nowo zrobionych ścieżek rowerowych. Najnowsza ścieżka rowerowa i promenada spacerowa biegnie po koronie nowego wału przeciwpowodziowego od strony Zalewu Wiślanego. Leśne ścieżki również nadają się idealnie na spacery ale i na jazdę rowerem.

Hotel krynica Morska nad morzem

Dziedzictwo kulturowe

 kolejka wąskotorowa i jedyny w Polsce czynny most obrotowy kolejki w Rybinie.

Przede wszystkim architektura sakralna, z najbardziej znanym obiektem jakim jest kościół w Stegnie, zbudowany na miejscu gotyckiej świątyni w latach 1681-1683. Dlatego jego ryglowa konstrukcja jest typowa dla Żuław. Poza tym we wnętrzu znajduje się polichromia z XVII wieku, umieszczona na brytach tkaniny przymocowanych do stropu, oraz barokowe wyposażenie w postaci ołtarza, kazalnicy, chóru muzycznego i prospektu organowego. Do innych obiektów tego typu należą kościół parafialny w Sztutowie o skromnym wyglądzie, wzniesiony na przełomie XIX i XX wie¬ku przez anabaptystów, czy neogotycki kościół p.w. NMP w Żuławkach, zbudowany w latach 1840 – 1841 na siedlisku gotyckiej świątyni z XIV w.

    Muzeum Martyrologii KL Stuthoff w Sztutowie – jedna z bolesnych kart w historii Mierzei Wiślanej z czasów II Wojny Światowej. Podczas wojny 02.09.1939. Niemcy utworzyli w tym miejscu obóz koncentracyjny. W 1944 stał się on obozem masowej zagłady. W muzeum zachowały się: wartownia, budynek, komendantury, garaże i magazyny, część baraków, brama śmierci, komora gazowa, krematorium, willa komendanta, budynek psiarni, hale fabryczne, kuchnia obozowa.

  Podsumowuj,  w kolejce czeka 135 kolejnych obiektów cennych dla krajobrazu kulturowego Parku.

Pokoje z widokiem na morze

Klimatyzowane pokoje.

Linki:

Krynica Morska hotele . Zadzwoń teraz !!! z pewnością doskonały wybór to White Resort.

2 Responses

Leave a Reply