White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska wczasy
21 cze

Krynica Morska wczasy, wakacie, urlop.

Krynica Morska wczasy wakacje urlop.

Krynica Morska, tu też wczasy wakacje urlop nad morzem, hotel.

Hotele nad morzem

Hotele nad morzem

Z pewnością White Hotel zaprasza na wczasy wakacie i urlop nad morze do Krynicy Morskiej. Przede wszystkim nowy luksusowy hotel 60 m. od plaży zaprasza. Przede wszystkim posiadamy wolne pokoje na lipiec i sierpień 2021 r. Z pewnością wczasy, a przede wszystkim wakacie czy urlop nad Polskim Morzem Bałtyckim w luksusowym White hotelu w Krynicy Morskiej pozostaną niezapomnianym wydarzeniem na długie lata. Krynica Morska nad samym morzem zapraszają.

Krynica Morska wakacie, urlop nad Polskim Morzem Bałtyckim w White Hotel. Przede wszystkim wczasy Krynica Morska najbliżej morza w Krynicy Morskiej

Noclegi Krynica Morska nad morzem.

Zapraszamy cały rok. Krynica Morska wczasy wakacje urlop. Z pewnością najlepsza lokalizacja nad morzem.

Krynica Morska

W Krynicy Morskiej mieści się placówka Straży Granicznej (Morski Oddział Straży Granicznej). Ma za zadanie ochronić graniczny odcinek z Federacją Rosyjską na Mierzei Wiślanej. W Prywatnym Muzeum Krynicy można podziwiać miasto na starych fotografiach. które dokumentują czas jego rozwoju. Poza możliwością zobaczenia historii na zdjęciach, można skorzystać tutaj z dydaktycznych lekcji w dużej mierze przybliżających dzieje tego regionu.

W Krynicy Morskiej znajduje się Dąb „Benek”, czyli tutejszy pomnik przyrody posadzony w roku 1959 w celu uczczenia 1000 rocznicy Państwa Polskiego. Dąb zyskał miano pomnika przyrody w roku 2004 i zyskał obecne imię.

Krynica Morska hotele z widokiem

Krynica Morska hotele

Noclegi w Krynicy Morskiej

Wakacje nad morzem Krynica Morska. Zadzwoń i zarezerwuj w najlepszym dla siebie terminie.

2 Responses

Leave a Reply