White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
wczasy nad morzem krynica morska
25 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Wczasy nad morzem Krynica Morska, urlop, wakacje z dziećmi

Wczasy nad morzem Krynica Morska

White Hotel, hotele,  wczasy nad morzem Krynica Morska

Wczasy nad morzem Krynica Morska, nowy hotelowy obiekt turystyczny zaprasza na wczasy nad samym morzem w Krynicy Morskiej. White jest położony najbliżej morza w centrum Krynicy. Do plaży zaledwie 60 m. Z pewnością wczasy w Krynicy Morskiej zarówno latem jak i poza sezonem chciałbyś spędzić w komfortowych warunkach. Przede wszystkim większość Turystów szuka hoteli nad samym morzem. Wynajmiesz u nas przestronny pokój z widokiem na las, z wygodnym i dużym łożem małżeńskim, z wyżywieniem. Wypożyczysz rowery, leżaki i parawany. Chcesz mieć widok w stronę morza wspomni o tym przy rezerwacji. Podobnie jak i inne hotele nad samym morzem White Resort cieszy się dobrą opinią.

krynica morska hotele

Noclegi Krynica Morska

Przede wszystkim zapraszamy na noclegi nad samym morzem. Nowy komfortowy hotel z obszernymi pokojami, niektóre z widokiem w stronę morza. Zapraszam również na tanie noclegi w pokojach z klimatyzacją do Willi Joker. Willa Joker jako nieliczny z pensjonatów ma pokoje z klimatyzacją.

Wczasy Krynica Morska

Wczasy w Krynicy Morskiej to przede wszystkim hotele nad morzem i tanie wille i pensjonaty w centrum Krynicy. W krynicy mamy też ośrodki wczasowe i wypoczynkowe, i kwatery prywatne. Nad samym morzem wybudowano też apartamentowiec licznymi z pokojami do wynajęcia. Wydaje się, że największym powodzeniem cieszą się hotele nad samym morzem. Zapraszam serdecznie do White Resort nad same morze.

Hotel Krynica Morska

1 Response

Leave a Reply