White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel
9 Maj
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Najlepsze hotele Krynica Morska

  Najlepsze hotele Krynica Morska

 Najlepsze hotele Krynica Morska to z pewnością hotele przy samej plaży. Hotele przy samej plaży to przede wszystkim hotele nowe, wybudowane w ostatnich latach z uwzględnieniem nowoczesnych standardów. Dlatego zaprojektowano je jako hotele a nie mieszkania do wynajecia. Z pewnością spełniają one najnowsze normy izolacji cieplnej oraz izolacji akustycznej. Najlepsze hotele mają pomiędzy pokojami 52 db wygłoszenia co sprawia że nie słychać rozmów z sąsiedniego pokoju. Podobnie jest z drzwiami na korytarz czy z oknami. Wyjątkowo są też tacy Goście którym przeszkadza szum morza, wówczas mogą zamknąć okno i spać w ciszy.

hotel krynica morska

Nowe hotele Krynica Morska

W ostatnich latach wybudowano w Krynicy Morskiej kilka nowych i nowocześnie wykonanych hoteli nad samym morzem. Stoją na skraju sosnowego lasu stanowiącego część Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana, przy samej plaży. Mierzeja Wiślana to przede wszystkim lasy pokrywające w 90% ziemię. Dlatego jest to idealne miejsce dla alergików, w zasadzie nie ma tu pylenia traw czy kwiatów. Poza tym nad samym morzem mamy najwięcej jodu, nawet siedząc w hotelu oddychamy powietrzem bogatym w jod.

Krynica Morska hotel nad samym morzem

Tanie noclegi Krynica Morska
Zapraszamy też na tanie noclegi do centrum Krynicy Morskiej do tańszych  pensjonatów czy willi. Willa Joker to przede wszystkim pokoje z klimatyzacją. Przede wszystkim w Krynicy Morskiej niewiele obiektów ma klimatyzację, klimatyzacja przydaje się nad morzem maksymalnie jeden miesiąc w roku. Nawet najlepsze hotele w Krynicy Morskiej przeważnie nie mają klimatyzacji. Morska bryza z pewnością bardzo obniża temperatury nad samym morzem i rzadko przekraczają one 28 stopni. Również spacerując po lesie temperatura odczuwalna jest zmniejszana przez cienie rzucane przez drzewa.

Mierzeja Wiślana to przede wszystkim Park Krajobrazowy. Najlepsze hotele w Krynicy Morskiej stojące przy samej plaży to z pewnością najlepszy wybór na wakacje nad samym morzem. Mierzeja Wiślana to przede wszystką lasy, przeważnie sosnowe.

White Resort najlepszy hotel w Krynicy Morskiej.

White Hotel, hotel nad samym morzem(Otworzy się w nowej zakładce)