White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
plaże Mierzeja Wiślana Krynica Morska
16 kw.

Plaże w Krynicy Morskiej

Plaże w Krynicy Morskiej

Plaże w Krynicy Morskiej są niezwykle wyjątkowe. Zachwycają nie tylko swoją szerokością, ale i niesamowitym, złotym piaskiem. Większość osób zapytanych o to, co można robić na plaży, odpowiedziała : opalać się. Jednak krynickie plaże oferują nam o wiele więcej. Przekonajcie się sami. Warto planując swój wyjazd nad Bałtyk, zdecydować się na hotel z wyżywieniem i hotel najbliżej plaży w Krynicy Morskiej. Takim sposobem będziemy jeszcze bliżej morza i natury. To pozwoli nam odpocząć od miasta i codziennych obowiązków. Krynica Morska najlepszy hotel nad morzem zaprasza cały rok.

Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej

Najlepszy hotel w Krynicy Morskiej, hotel blisko plaży, czyli White Resort, znajduje się zaledwie 60m od morza. Restauracja hotelowa w tym obiekcie jest idealnie usytuowana i pozwala na wypicie doskonałej kawy w towarzystwie śpiewu ptaków i szumu morskich fal. Bliskość plaży to jeden z największych plusów tego obiektu. Jak ten plus wykorzystać? Na plażach w Krynicy Morskiej możemy nie tylko spacerować i opalać się, ale i uprawiać wiele sportów, takich jak pływanie, bieganie, czy też coraz popularniejsze – morsowanie. Wieczorową porą można zamówić jedzenie na wynos w najlepszej restauracji w Krynicy Morskiej, która mieści się właśnie w obiekcie noclegowym, White Resort i udać się na plażę. Zachody słońca w tym nadmorskim kurorcie są naprawdę niesamowite i pozostają na długo w naszej pamięci. Przywieź najlepszą pamiątkę z wakacji w postaci zdjęć i wspomnień.

Najlepszy hotel nad morzem

hotel nad morzem

White Resort

Najlepszy hotel nad morzem, hotel w Krynicy Morskiej, a konkretnie White Resort, zaprasza turystów przez cały rok. Zobacz jak zmienia się plaża wraz z nadchodzącymi porami roku. To niesamowite zjawisko, które naprawdę trzeba zobaczyć. Dla porównania zarezerwuj swój termin w okresie wakacji letnich, ale i podczas mroźnej zimy. Różnica jaką zobaczysz, jest powalająca. Warto również dodać, że plaże w Krynicy Morskiej zachwycają o każdej porze.. Niezależnie czy to dzień, czy noc. Może więc kieliszek prosecco i nocny spacer po plaży? Przekonaj się jak piękny potrafi być Bałtyk w różnych miesiącach w roku. Daj się zakochać w Krynicy Morskiej. Najlepszy hotel Krynica Morska  czynny cały rok.

1 Response