White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Nad morze
19 maj

Plaża nudystów

Plaża nudystów

Jeśli wybierasz się nad morze to z pewnością interesują Cię pobliskie plaże. Mierzeja Wiślana to doskonały wybór. Dzięki od lat funkcjonującemu projektowy Biała Plaża, plaże w Krynicy są wyjątkowo czyste, a piasek jasny i miałki, zachęcający do wylegiwania się na Słońcu. Prawie na całym świecie są plaże dla osób preferujących opalanie się bez ubrania, zatem i na Mierzei znajdziesz takie miejsce. Plaża nudystów znajduje się w Piaskach, około 12 kilometrów od centrum Krynica Morska. Jest to niewielka, rybacka miejscowość położona tuż przy granicy z Rosją. To najbardziej wysunięta na wchód polska plaża, którą oblewają wody Zatoki Gdańskiej.

Krynica Morska

Zachód słońca Krynica

Plaża nudystów jest bardzo szeroka i spokojna. Natomiast ciekawostką jest, iż nie jest w całości piaszczysta. Zdarzają się tu niewielkie fragmenty żwirowe i kamienne, które wyróżniają tę plażę spośród innych znajdujących się na Mierzei Wiślanej. Z pewnością zainteresuję Cię fakt, iż plaża ta jest bardzo zaciszna, co z pewnością sprzyja swobodnemu wypoczynkowi. Jednak nie ma tu żadnych barów i sklepików, dlatego warto pamiętać o dobrym wyposażeniu. Na pewno należy zabrać ze sobą wszystko, co do plażowania jest niezbędne. Szczególnie należy pamiętać o wodzie, ponieważ lato w tej części kraju jest wyjątkowo ciepłe i słoneczne.

Krynica Morska plaża nudystów w Piaskach to miejsce, które łatwo znaleźć. Dojście do niej jest bardzo dobrze oznakowane. Proponuję przyjechać tu własnym samochodem lub meleksem. Tu skorzystasz z leśnego parkingu. Warto odwiedzić to miejsce i poczuć swobodę wypoczynku z daleka od tłumów w centrum miasta. Przyjedź na Mierzeję Wiślaną i ciesz się wszystkimi jej urokami. Z pewnością wrócisz tu nie raz!

krynica morska plaża i ścieżka rowerowa

hotel przy plaży

4 Responses