Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem
4 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotel nad morzem dla niepalących . Zapraszamy.

Hotel nad morzem dla niepalących

Poza tym hotel nad morzem dla niepalących Krynica Morska,

Hotel nad morzem dla niepalących w Krynicy Morskiej.  Z pewnością zapraszamy do hotelu White w Krynicy Morskiej położonego przy samej plaży 60 m. od morza z widokiem na morze. Przede wszystkim w całym hotelu obowiązuje zakaz palenia papierosów. Dla palących mamy wyznaczone miejsce do palenia na zewnątrz budynku. Dla dzieci mamy fajny plac zabaw gdzie główna atrakcja to dwupokładowy statek piracki Biała Perła. Statek ma ok. 8 m. długości, pięć różnych trapów i ścianek wspinaczkowych, zjeżdżalnia, kubryk dla załogi, rura strażacka do zjeżdżania. Są też dwie huśtawki i dwie trampoliny. Jest też ogród dla dorosłych.

hotele krynica morska

hotele nad morzem

hotel blisko morza

Hotel jest położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej jak to tylko możliwe. Położenie hotelu przy samej plaży jest z pewnością bardzo atrakcyjne. Wszędzie jest blisko, nad morze nie trzeba jechać samochodem i szukać parkingu. Do miasta 600 m, do portu i marketu 800 m. Do punktu widokowego ok. 2 km. Mam też liczne ścieżki rowerowe, promenadę spacerową wzdłuż morza i bardzo ładne ścieżki leśne. Hotel ma wypożyczalnię rowerów.

Noclegi w Krynicy Morskiej

Hotel proponuje pakiety, nocleg z wyżywieniem całodziennym, śniadanie i obiadokolacja. W restauracji można dokupić kolację, możemy też zrobić pakiet również z kolacją. Poza tym w restauracji można kupić przystawki, desery lody, alkohole, kawę i inne. Noclegi w Krynicy Morskiej to przede wszystkim hotele położone nad samym morzem oraz wille i pensjonaty położone w centrum Krynicy. Hotele położone nad samym morzem z pewnością cieszą się największym zainteresowaniem wśród Turystów. W drugiej kolejności idą wille i pensjonaty w centrum.
Pokoje z widokiem na morze

Klimatyzowane pokoje.

2 Responses

Leave a Reply