White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
13 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sylwester nad morzem w Pomorskim

Sylwester nad morzem w Pomorskim

Gdzie Sylwester nad morzem w Pomorskim, Pomorskie, Hotele Krynica Morska nad samym morzem.

Sylwester nad morzem, hotele Krynica Morska nad samym morzem.

Sylwester nad morzem w Pomorskim na Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej. Dlatego jak co roku miasto organizuje sylwestra w porcie jachtowym dla wszystkich goszczących w tym czasie w Krynicy Morskiej. Pomorskie sylwester nad morzem w Krynicy Morskiej.

Hotele Krynica Morska , przede wszystkim pokoje z widokiem na morze.

Zalew Wiślany,  Sylwester nad morzem w Pomorskim.

Traktowany nieco po macoszemu, nie wiedzieć czemu, bo to doskonały akwen do żeglowania, łowienia ryb i szybkiej teleportacji z plaży w szuwary. Zalew ma wiele uroku i jak Wam się znudzi plażing, to kawałek dalej jest zupełnie jak na Mazurach.

Port w Kątach Rybackich

Port w Kątach Rybackich nie jest duży, a przez to ma wiele uroku. Znajdziecie tu kilka sklepików z rybami świeżymi i wędzonymi, niewielki park i idealne miejsce, aby odpocząć od gwaru z piękną panoramą Zalewu rozpościerającą się tuż przed nosem.

Bezleśna Wydma Szara

To dość szeroki pas piachu, który rozciąga się między morzem a Zalewem, tuż przed Piaskami. To naprawdę ciekawe miejsce, szczególnie kiedy popatrzycie na mapę – równy pasek jak wyrysowany od linijki spinający dwie duże wody.

 Przystań rybacka Krynica-Leśniczówka (wejście nr 18)

Takie trochę tajne miejsce. Harcerze mają tu niedaleko obóz i jeśli kogoś tu spotkacie, to właśnie ich oraz kilka kutrów. I koniec. A czy takie właśnie miejsca nie nęcą nas najbardziej? Samochód zostawicie przy harcerzach i po króciutkim spacerze dotrzecie na plażę jak okiem sięgnąć – pustą. Można tu dość łatwo spotkać foki i morświny, co samo w sobie pokazuje, że to raczej odludne miejsce. Pamiętajcie jednak, by ich nie płoszyć, nie podchodzić zbyt blisko i podziwiać z bezpiecznej dla obu stron odległości.

Plaża go-lasek

Jak nazwa wskazuje – to nie jest plaża dla tekstylnych. Od parkingu jest tu jakieś dwadzieścia minut pieszo, więc aby poświecić kuprem trzeba się troszeczkę postarać, ale jest to miejsce, które właściwie gwarantuje Wam święty spokój. Wystarczy odrobinę odejść od skupiska golasów i już będziecie zupełnie sami. Choćby i na golasa, jeśli takie macie życzenie.

White Resort

White Resort Krynica Morska

Hotele Krynica Morska nad samym morzem ,

Sylwester nad morzem w Pomorskim.

noclegi w krynicy morskiej z wyżywieniem.

2 Responses

Leave a Reply