White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
polskie morze najpiękniejsze miejsca
30 kwiecień
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

polskie morze najpiękniejsze miejsca, krynica morska

polskie morze najpiękniejsze miejsca

Polskie morze najpiękniejsze miejsca, Krynica Morska Mierzeja Wiślana, Pomorskie. Przede wszystkim zapraszamy na najpiękniejsze plaże w Polsce do Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej w województwie Pomorskim blisko Gdańska. Mierzeja Wiślana otoczona z dwóch stron wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej. Najpiękniejsze plaże położone są od strony morza, plaże szerokie na 60 m. długie, od ujścia Wisły do granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Piasek czysty i miałki, łagodne zejście do morza. Krynica Morska za 2016 r. według Onetu zajęła 9 miejsce na 30 nadmorskich miejscowości. Przede wszystkim Krynica Morska to liczne hotele nad morzem czynne cały rok, tanie pensjonaty, ośrodki wczasowe i liczne kwatery prywatne. Krynica Morska hotel nad morzem czynny cały rok zaprasza serdecznie.

hotel krynica morska

nocleg krynica morska

Noclegi w Krynicy Morskiej nad morzem. Przede wszystkim polecam pakiety, noclegi z całodziennym wyżywieniem. Podczas gdy śniadanie jest w formie bufetu, wydawane od godziny 8 rano do 11. Obiadokolacja wydawana jest od godziny 15 do 18 i składa się z zupy i dania głównego. W restauracji hotelowej można też zamówić inne posiłki, desery, drinki lody czy kawę. Restauracje w sezonie czynna jest do godziny 22. Za to kawiarnia będzie czynna do 1 w nocy.  Podsumowując, zapraszam na noclegi w Krynicy Morskiej nad same morze.

10 Responses

Leave a Reply