White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Wakacje 2024 Krynica Morska
2 gru

Wakacje 2024 Krynica Morska

Wakacje 2024 Krynica Morska

Wakacje 2024 Krynica Morska

Zapraszam na nadchodzące wakacje 2024 do Krynicy Morskiej do hotelu lezącego nad samym morzem. Zapraszam zarówno pary, osoby samotne jak i rodziny z dziećmi. Z pewnością dla każdego znajdziemy odpowiedni pokój. Zaczynając od pokoju jednoosobowego kończymy na dwupokojowym apartamencie studio lub na pokoju rodzinnym, gdzie pomieści się nawet 6 osób. Do tego w każdym pokoju może za darmo przebywać jedno dziecko do lat trzech.

Pokoje studio

pokój studio Krynica Morska

Zapraszamy na lato 2024 już od połowy czerwca. W 2024 r. już 30 maja mamy Boże Ciało wiec w maju będą dwa dłógie weekendy. Spodziewamy się, podobnie jak w czerwcu 2023, że i w czerwcu 2024 odwiedzi nas dużo Gości. W czerwcu temperatury sięgają 20 stopni, jest ciepło, nie ma tłoku i jest tanio. Tu też na lato do końca czerwca zapraszamy rodziny z dziećmi. Latem w Krynicy jest mnóstwo różnych atrakcji turystycznych zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.  Z pewnością najważniejszym argumentem wyboru hotelu jest jego odległość od morza. Wybierając hotel przy samej plaży nie musimy na plażę jechać samochodem i szukać dodatkowo płatnych parkingów. A jadąc na wakacje z dziećmi nie musimy zabierać ze sobą na plażę wszystkiego co dzieciom może się przydać. Tu zawsze można szybko wrócić do hotelu i przynieść potrzebną rzecz.

wakacje nad morzem

Wakacje Krynica Morska

Krynica Morska wakacje nad morzem.

Rezerwacje na wakacje nad morzem już się zaczęły. W lutym i marcu będą trwały pełnym pędem w czerwcu  pozostaną ostatnie wolne pokoje. Rezerwując jeszcze w tym roku można jeszcze dostać ceny z tego roku.