Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska apartamenty
6 lut

Apartamenty nad morzem Krynica Morska z widokiem na morze

Apartamenty nad morzem Krynica Morska

Krynica Morska apartamenty nad morzem z widokiem na morze apartament nad morzem krynica

White

White Resort

Apartamenty nad morzem Krynica Morska, White to przede wszystkim apartamenty nad samym morzem z widokiem na morze i las sosnowy. Nowy luksusowy hotel nad samym morzem otoczony lasem sosnowym, apartamenty i pokoje z widokiem na morze. Apartamenty dwupokojowe typu studio, oraz apartamenty jednopokojowe. Luksusowe pokoje z widokiem na morze z balkonami. Tanie ceny po sezonie. Pokoje i apartamenty dobrze wyposażone i dobrze wygłoszone. Apartamenty zlokalizowane najbliżej morza jak to tylko możliwe w Krynicy Morskiej. Z apartamentów do morza mamy 60 m. do aquaparku 80 m. do centrum 600 m. W centrum liczne kawiarnie i restauracje, market spożywczy, wesołe miasteczko, molo i statki spacerowe pływające po Zalewie Wiślanym i do Fromborka. Można zamówić apartament z wyżywieniem

Krynica Morska apartamenty z widokiem na morze

3. Apartament balkon, widok na morze

Apartamenty

Z pewnością możemy zaproponować kilka różnych apartamentów. Z pewnością mamy w ofercie dwupokojowe apartamenty studio dla maksymom sześciu osób,  mamy apartament z salonem i oddzielną sypialnią, mamy też apartament jednopokojowy z widokiem w stronę morza wielkości prawie 50 m2. Ponieważ apartamenty są różne należy zawsze sprecyzować swoje wymagania. Z pewnością dobierzemy apartament według wymagań ale proponuję wyboru dokonywać z wyprzedzeniem. Ze względu na fakt że niektóre apartamenty mamy tylko po 1 szt., niektóre terminy są zarezerwowane z rocznym wyprzedzeniem.

Podsumowując, zapraszamy do apartamentów nad morzem cały rok. Przede wszystkim White czynny jest cały rok. Tu też wypożyczysz rowery elektryczne.

Krynica Morska hotel nad morzem

Noclegi nad samym morzem Krynica Morska White Resort zaprasza!

2 Responses

Leave a Reply