White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
luksusowy hotel nad samym morzem
13 cze
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Luksusowy hotel nad morzem

Luksusowy hotel nad morzem.

Luksusowy hotel nad morzem w Krynicy Morskiej, hotele nad morzem w krynicy morskiej

Przede wszystkim Krynica Morska zaprasza do White Resort, hoteliku nad samym morzem, 60 m. od plaży. Jest to hotelik położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej. Z okien widok ma morze i las sosnowy. Podczas gdy ze względu na bliskość do morza jest tu Krynica Morska. Chcesz zamówić sobie pokój z widokiem na morze? Chciałbyś pospacerować po plaży? Z pewnością chciałbyś zarezerwować pokój już dziś.

Hotele Krynica Morska, hotele nad morzem w krynicy morskiej

hotel krynica morska nad morzem, hotele nad morzem w krynicy morskiej

Krynica Morska

Hotele przy plaży w Krynicy Morskiej na skraju starego sosnowego lasu. Z pokoi widok na las i morze. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja z możliwych w Krynicy Morskiej ale nie tylko. Przede wszystkim w starym lesie przepiękne ścieżki leśne idealne na spacery po lesie. W tym też lesie mamy dwa punkty widokowe. Pierwszy to Wielbłądzi Garb usytuowany ok 2 km od Krynicy ma wysokość ok 50 m. Z platformy widokowej na jego szczycie widać jednocześnie Zatokę Gdańska i Zalew Wiślany. Drugi punkt widokowy to Góra Pirata oddalona od Krynicy Morskiej ok. 5,5 km, jego wysokość to 40 m. p.p.m. Główne atrakcje to przejażdżka rowerem ścieżką rowerową do granicy z Obwodem Kaliningradzkim, dystans to 15 km w jedną stronę. dlatego też druga ścieżka rowerowa prowadzi do przekopu przez Mierzeje Wiślaną, dystans to 10 km w każdą stronę. Z pewnością obydwie ścieżki rowerowe cieszą się dużym powodzeniem. White Resort w swojej ofercie ma wypożyczalnię rowerów rożnego rodzaju, w tym i rowery elektryczne.

White

White Resort

hotele nad morzem w krynicy morskiej, Noclegi Krynica Morska, 

Podsumowując luksusowy hotel nad morzem w Krynicy Morskiej poleca noclegi z wyżywieniem całodziennym nad samym morzem.

3 Responses

Leave a Reply