White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Wolne pokoje
8 cze

Wolne pokoje Krynica Morska.

Wolne pokoje Krynica Morska

Wolne pokoje Krynica Morska

Mierzeja Wiślana hotele blisko morza

Hotele bardzo blisko morza w Polsce

To z pewnością znajdziesz wolne pokoje w Krynicy Morskiej nad samym morzem przed sezonem i po sezonie. W smrodku sezonu też mogą być wolne pokoje w ofercie last minute. Najlepiej zadzwoń i sprawdź. Mamy pokoje dla jednej osoby, pokoje dwuosobowe, pokoje czteroosobowe i dwupokojowe apartamenty studio.

Tu też znajdziesz klimatyzowane pokoje z widokiem na morze. Strona zachodnia jest najczęściej wybierana ze względu na widoki i na ciszę z tej strony hotelu. Niemniej wszystkie pokoje są dobrze wyciszone pomiędzy sobą i maja też dźwiękoszczelne okna i drzwi. Zarezerwój pokój już dziś in sprawdź sam.

Pokoje z widokiem na morze

Klimatyzowane pokoje.

Jest tu też ładny, duży ogród  z ławeczkami i z alejkami spacerowymi. Na pewno znajdziesz pokój w sam raz dla siebie. Na pewno też wrócisz do nas nie raz.

Krynica Morska

Krynica ogród

White Resort

Nowy, klimatyzowany z widokiem na morze. Przede wszystkim stoi przy samej plaży, z hotelu do morza jest ok. 60 m. Niewątpliwie jest to hotel wybudowany najbliżej morza jak to tylko było mozliwe. Pokoje przestronne, komfortowo wyposarzone o podwyzszonym standardzie spełniające wymogi hotelu 4 ****. Pokoje przeważnie maja balkony i widok na las, a co najważniejsze budynek jest oddalony od drogi. Przyjedz i przekonaj się sam. Pokoje też na pewno są dobrze wykłoszone, pomiędzy pokojami wygłuszenie sięga 52 db, okna to 38 db a drzwi to 44db.

Krynica Morska