White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Monitorowany parking Krynica
27 maj

Monitorowany parking

Monitorowany parking

Zbliża się czas planowania wakacji. Zapewne właśnie zaczynasz przeglądanie ofert hoteli, pensjonatów czy kwater prywatnych. Zachęcam do zapoznania się z propozycją pobytu w White Resort. Jest to to luksusowy hotel w Krynicy Morskiej. Cały obiekt położony jest na terenie Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej. Z pewnością będziesz zauroczony tą wyjątkową lokalizacją.  Poza tym, dodatkowym atutem hotelu, jest monitorowany parking Krynica Morska. Posiadamy 70 miejsc parkingowych. Do każdego miejsca jest łatwy dostęp. Na terenie hotelu funkcjonuje całodobowa recepcja, której pracownicy na noc zamykają teren parkingu. Zarówno na terenie hotelu jak i na ogrodzie oraz parkingu działa nowoczesny system monitoringu. Zatem możecie u nas czuć się bezpieczni i zaopiekowani.

White

White Resort

Krynica Morska

Zarówno w Krynicy Morskiej jak i w innych popularnych miejscowościach turystycznych, bardzo trudno znaleźć miejsce postojowe przy zejściu na plażę. Miejskie parkingi w tym okresie są zatłoczone, a szanse na znalezienie miejsca blisko morza są małe. W White Resort nie musisz się o to martwić. Hotel położony jest zaledwie 60 metrów od plaży. Do głównego wejścia numer 24 droga na piechotę wynosi około 2-3 minuty. Uwierz, że bliżej już być nie może. Nasi goście po zaparkowaniu auta podczas meldunku, zazwyczaj nie ruszają go przez cały pobyt. Bliskość plaży i centrum miasta sprawia, że możecie na czas urlopu zapomnieć o korzystaniu z samochodu. Chyba, że planujecie dłuższe wycieczki, ale i w tym przypadku zachęcamy do korzystania np. z rowerów lub portu jachtowego. Tu też możecie popłynąć w rejs do pobliskiego Fromborka.

Zachód słońca

Zachód słońca nad morzem

Z pewnością zainteresuje Cię fakt, iż idąc w stronę wejścia głównego z parkingu, nie napotkasz żadnych schodów ani progów. Swobodnie mogą poruszać się tu osoby korzystające z wózków czy też małe dzieci. Dodatkowo oprócz wejścia głównego na skrzydłach hotelu, znajdują się dwa wyjścia, którymi można  bezpośrednio dostać się na monitorowany parking Krynica Morska. Przyjedź do White Resort i ciesz się niezapomnianym urlopem. Do zobaczenia wkrótce!

Atrakcje Krynica Morska