Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotele nad brzegiem morza na wakacje nad morzem
25 lis

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Hotele nad morzem Krynica Morska White Resort noclegi z wyżywieniem

Krynica Morska hotele nad samym morzem, White Resort noclegi z całodziennym wyżywieniem nad samym morzem. Wydaje się, ze to właśnie hotele nad samym morzem są najchętniej rezerwowane na spędzenie wakacji nad morzem. Z pewnością jest to najbardziej praktyczny sposób, przede wszystkim nie trzeba już szukać parkingu blisko plaży. Na pewno też nie trzeba zabierać ze sobą na plaże wszystkiego co może się przydać, zwłaszcza przy małych dzieciach. W miesiącach lipiec i sierpień wszystkie dostępne parkingi w Krynicy są płatne i jest ich bardzo niewiele. Przy samej plaży na pewno jest jeden płatny parking na 70 miejsc.

Hotel nad morzem, White Resort noclegi z wyżywieniem

Hotel nad morzem

Dzień dziecka nad morzem

Noclegi Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska z całodziennym wyżywieniem na pewno są atrakcyjnym rozwiązaniem dla ceniących swój czas. Przede wszystkim nie trzeba stać w kolejkach w restauracjach. White Resort proponuje śniadania i obiadokolacje, w sezonie letnim posiłki podawane są w formie bufetu, poza sezonem podaje kelner do stołu. Poza tym posiłki są obfite i urozmaicone, można też zamówić posiłki dietetyczne,  z karty oraz na wynos. Poza tym podajemy desery, lody, kawę, alkohole i inne, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tu też jest wypożyczalnia rowerów i obok ścieżki rowerowe, jest też promenada spacerowa.

Przede wszystkim zrób rezerwacje już dziś. Na pewno znajdziesz wymarzony widok za oknem. Chciałbyś pokój z widokiem w stronę morza? Życzysz sobie pokój z balkonem? Na pewno znajdziesz taki pokój w White Resort. Proponuję rezerwować pokoje z wyprzedzeniem szczególnie na wakacje. Na pewno hoteli nad samym morzem w Krynicy Morskiej i nowych, o wysokim standardzie jest niewiele. Z pewnością znalazłeś najlepszą lokalizację w Krynicy.

Krynica Morska ceny nad morzem.

4 Responses