White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotele nad morzem
27 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Krynica Morska hotele blisko morza

Kynica Morska hotele blisko morza

Przede wszystkim Krynica Morska hotele blisko morza dla rodzin z dziećmi, hotel blisko morza krynica morska

Krynica Morska hotele blisko morza dla rodzin z dziećmi. White to nowy hotel nad samym morzem w centrum Krynicy Morskiej przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi. Przede wszystkim szerokie łózka małżeńskie 180 cm. pozwalają zmieścić nieodpłatnie dzieci do lat trzech pomiędzy rodzicami. Dlatego też dla dzieci większych jest rozkładana sofa 90×190 zł. Krynica Morska hotel nad morzem, pokoje z widokiem na morze i las. White to przede wszystkim nowy hotel nad samym morzem 60 m. od plaży. Krynica Morska to znany kurort starający się o status uzdrowiska. Krynica Morska za 2015 rok uzyskała 11 miejsce spośród trzydziestu najmodniejszych i najlepszych  Polskich kurortów nadmorskich.

hotel blisko morza krynica morska

Z raportu wykonanego dla Krynicy wynika iż White hotel znajduje się w pierwszej najkorzystniejszej  strefie uzdrowiskowej. Przede wszystkim hotel zlokalizowany jest 60 m. od plaży przy morzu ( nie przy Zalewie Wiślanym). Jest tu stosunkowo najwięcej jodu ale jest bardzo cicho i spokojnie.  Mad samym morzem gwarnie i tłoczno jest od godziny 10 przed południem do ok 18 po południu. Po godzinie 18 -19 goście przychodzą nad morze na spacery a przy okazji jedzą kolacyjki w licznych restauracyjkach przy wejściu nr 24. Po godzinie 22 restauracje pustoszeją i robi się cicho i spokojnie. Niestety albo i na szczęście w promieniu 500 metrów nie ma żadnych dyskotek. Przede wszystkim wszystkie dyskoteki i dansingi są w centrum na ul. Gdańskiej.  Tam niestety ale cicho nie jest. Z pewnością już trochę ciszej jest w uliczkach przyległych lub na przedmieściach Krynicy Morskiej.

hotele dla rodzin blisko morza

Krynica Morska noclegi blisko morza. hotel dla rodzin krynica morska

Zapraszamy na noclegi z wyżywieniem cały rok.

2 Responses

Leave a Reply