Gdzie warto pojechać nad morze

Gdzie warto pojechać nad morze, najlepoei nad morze zapraszamy do Krynicy Morskiej do White Resort.
Hotel nad morzem dla dzieci
30 Mar

Gdzie warto pojechać nad morze

Gdzie warto pojechać nad morze .

Gdzie warto pojechać nad morze, nad morze serdecznie zapraszamy do Krynicy Morskiej położonej na Mierzei Wiślanej do całorocznego hotelu White Resort położonego nad samym morzem. Dlaczego warto przyjechać do Nas ?  Hotel całoroczny położony 60 m. od plaży, ( najbliżej morza w Krynicy Morskiej). Pokoje i apartamenty z widokiem na morze, z pokoi widać i słychać morze. Pokoje obszerne z balkonami i z bardzo wygodnymi łóżkami małżeńskimi 180 cm szerokości. W pokoju czajnik, minibar, sejf, suszarka do włosów i inne. Hotel znajduje się tuż obok ścieżki rowerowej, w hotelu można wypożyczyć rowery miejskie. Obok przebiega mowa promenada wzdłuż morza. Z hotelu do granicy ścieżka rowerową mamy 15 km. W lipcu 2019 r. oddano kolejny odcinek 7 km. ścieżki rowerowej w kierunki Stegny i projektowanego przekopy Mierzei Wiślanej. Ścieżka kończy się 2 km. od projektowanego przekopu Mierzei. Dalej ścieżki robią sąsiednie miejscowości ( Kąty Rybackie, Sztutowo, Stegna) aż do ujścia Wisły. Ścieżka rowerowa ma łączyć się ze ścieżkami rowerowymi po wałach Wisły.

Dlaczego jeszcze warto do nas przyjechać ? Mierzeja Wiślana to piąty na świecie najpiękniejszy półwysep, Hel jest na 6 miejscu. Idealne miejsce dla alergików, najmniejsza ilość dni deszczowych w roku a największa ilość dni słonecznych.

Krynica Morska hotel nad morzem zaprasza cały rok. Noclegi Krynica Morska nad samym morzem w komfortowym White Resort, pokoje z widokiem na morze.