White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
z dziećmi nad morze ze śląska gdzie najlepiej nad morze z dziećmi
2 sty

Gdzie Nad Morze z dziećmi

Gdzie nad morze z dziećmi

Nad morze z dziećmi do Krynicy Morskiej

Gdzie nad morze z dziećmi, najlepiej nad morze do Krynicy Morskiej. Przede wszystkim  Krynica Morska to nadmorski kurort turystyczny nad samym morzem Bałtyckim. Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem zapraszają rodziny z dziećmi. Posiadamy pokoje dwuosobowe z dostawkami dla dzieci, pokoje rodzinne nawet dla sześciu osób oraz dwupokojowe apartamenty studio. Przede wszystkim polecam wakacje z dzieckiem nad morzem w Krynicy Morskiej w luksusowym pokoju z widokiem na morze i las. Hotel otoczony lasem sosnowym, dlatego też za oknami rano słychać śpiewy ptaków, czyste powietrze bogate w jod szczególnie po burzach.

plac zabaw

 Krynica Morska , Krynica Morska hotel, Mierzeja Wiślana, noclegi, plaża, baza noclegowa, polskie morze, lato. Bałtyk, urlop nad morzem, Piaski Krynica Morska, wakacje, urlop, wypoczynek, z dzieckiem nad morze

Przede wszystkim Krynica Morska jest jednym z najmniejszych, pod względem liczby ludności, miast w Polsce. Ponieważ usytuowana na północy Polski, na małym skrawku lądu – Mierzei Wiślanej, otoczona od północy wodami Morza Bałtyckiego, a od południa Zalewu Wiślanego. Z pewnością porośnięta wiecznie zielonym, sosnowo – bukowym lasem, od dziesiątek lat przyciąga tysiące turystów. Co sprawia że turyści przyjeżdżają tu rokrocznie? Z całą pewnością klimat: czyste, obfitujące w jod powietrze, długie, piaszczyste plaże z miłym dla stóp piaskiem, wysokie, białe wzniesienia wydmowe, idealnie nadające się do żeglarstwa, bogate w ryby, wody Zalewu Wiślanego oraz piękne, gęste lasy obfitujące w różne gatunki roślin i zwierząt.

Podsumowując, jest to najlepsza lokalizacja nad morzem w Polsce.

2 Responses

Leave a Reply