White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
5 mar
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

White Resort Krynica Morska nad morzem

White Resort Krynica Morska

Hotel White Resort Krynica, Krynica Morska white resort

White Resort Krynica Morska położony prawie nad samym morzem. Nowy White Resort zaprasza nad Morze Bałtyckie do centrum Krynicy Morskiej na Mierzeję Wiślaną. Ponieważ resort jest położony nad samym morzem w związku z tym cieszy się powodzeniem wśród Gości. Przede wszystkim na rondzie ulic Korczaka i Przyjaźni powstało prawdopodobnie największe centrum nowych hoteli i apartamentów w Krynicy Morskiej. Jest tu ścieżka rowerowa długości ok 22 km. i nowa promenada wzdłuż morza. Chciałbyś pojeździć rowerem ? W White Resort jest wypożyczalnia rowerów. Z pewnością pokoje z balkonami z widokiem na morze są najczęściej wybierane przez Gości. Obszerne pokoje 25 m2 wraz z łazienką, wygodne szerokie łózka 180 cm. prawdopodobnie nie gorsze niż w domu. Obok znajduje się mnóstwo restauracji i kawiarenek. Ze względu na fakt że hotele są nowe, dlatego są najbardziej oblegane przez bardziej wymagających Gości. Hotele sa dobrze wygłuszone i mieszczą się blisko morza.

Jest tu prawdopodobnie prawie półtora tysiąca miejsc noclegowych o najwyższym w Krynicy standardzie.

White Resort Krynica Morska hotele blisko morza

White Resort

White Resort ceny:

Zadzwoń i zarezerwuj pokój z wyprzedzeniem. Wybierz najlepszy z możliwych  pokój dla siebie. Wynegocjuj dobro cenę ze względu na długi pobyt. Wpłać wymagany zadatek na konto. lub kartą. Ze względu na fakt że rezerwujesz bezpośrednio w hotelu otrzymasz najniższa cenę.

Ze względu na epidemię związaną z korono wirusem informuję iż White Resort jest czynny. Pracujemy pod PKD 55.10.z.  Zapraszamy do Krynicy Morskiej na długie samotne spacery po plaży, przejażdżki rowerowe po lesie. O tej porze roku Krynica zawsze była prawie pusta. Ze wzgledu na ograniczenia jest bardzo niewielu turystów i zgodnie z zaleceniami lekarzy samotne spacery są dozwolone. Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce, liczy ok 1300 mieszkańców. Nie ma tu ruchy tranzytowego. Niewielka ilość Gości w kilku hotelach powoduje że nie ma skupisk ludzi które są zabronione. Zapraszamy  Gości   którzy nie chcą siedzieć w swoich mieszkaniach w dużych miastach. Tu można  wyjść na spacer ponieważ przepisy na to pozwalają. Ze względu na fakt ograniczeń przyjedz  tam gdzie jest mało ludzi i nie ma skupisk. Zapraszam na aktywny wypoczynek, przyjedz nad morze  już dziś. Zadzwoń i zorientuj się w sytuacji. Rezerwuj już dziś termin na lato. Terminy na lato i na września Goście już rezerwują z wyprzedzeniem. Rezerwuj już teraz, latem nie będzie miejsc. Z pewnością będziesz zadowolony z wyboru. Z pewnością  wrócisz do nas za rok.

Od 18.05.2020 otwieramy restaurację i ogródek.

Podsumowując, przyjeżdżajcie nad morze na aktywny wypoczynek. Na pewno spacer po plaży to bardzo aktywny wypoczynek. Zadzwoń i zarezerwuj z wyprzedzeniem.

Hotele Krynica Morska

najbliżej z dziećmi nad morze ze śląska

Noclegi Krynica Morska

Krynica Morska white hotel morze

Krynica Morska

4 Responses