Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
5 Mar

White Resort Krynica Morska nad morzem

White Resort Krynica Morska

White Resort Krynica Morska prawie nad samym morzem. Nowy White Resort zaprasza nad Morze Bałtyckie do centrum Krynicy Morskiej na Mierzeję Wiślaną. Ponieważ resort jest położony nad samym morzem w związku z tym cieszy się powodzeniem wśród Gości. Na rondzie ulic Korczaka i Przyjaźni powstało prawdopodobnie największe centrum nowych hoteli i apartamentów w Krynicy Morskiej. Jest tu ścieżka rowerowa długości ok 22 km. i nowa promenada wzdłuż samego morza. W White Resort jest wypożyczalnia rowerów. Pokoje z balkonami z widokiem na morze są najczęściej wybierane przez Gości. Obszerne pokoje 25 m2 wraz z łazienką, wygodne szerokie łózka 180 cm. prawdopodobnie nie gorsze niż w domu. Obok znajduje się mnóstwo restauracji i kawiarenek. Ze względu na fakt że hotele są nowe, dobrze wygłuszone i mieszczą się najbliżej morza W Krynicy Morskiej dlatego są najbardziej oblegane przez bardziej wymagających Gości. Jest tu prawdopodobnie prawie półtora tysiąca miejsc noclegowych o najwyższym w Krynicy standaryzacje.

White Resort Krynica Morska hotele blisko morza

Hotel blisko morza

White Resort ceny:

Zadzwoń i zarezerwuj pokój z wyprzedzeniem. Wybierz najlepszy z możliwych  pokój dla siebie. Wynegocjuj dobro cenę ze względu na długi pobyt. Wpłać wymagany zadatek na konto. lub kartą. Ze względu na fakt że rezerwujesz bezpośrednio w hotelu otrzymasz najniższa cenę.

Ze względu na epidemię związaną z korono wirusem informuję iż White Resort jest czynny. Pracujemy pod PKD 55.10.z.  Zapraszamy do Krynicy Morskiej na długie samotne spacery po plaży, przejażdżki rowerowe po lesie. O tej porze roku Krynica zawsze była prawie pusta. Ze wzgledu na ograniczenia jest bardzo niewielu turystów i zgodnie z zaleceniami lekarzy samotne spacery są dozwolone. Krynica Morska to najmniejsze miasto w Polsce, liczy ok 1300 mieszkańców. Nie ma tu ruchy tranzytowego. Niewielka ilość Gości w kilku hotelach powoduje że nie ma skupisk ludzi które zgodnie z zaleceniami są zabronione. Zapraszamy  Gości   którzy nie chcą siedzieć w swoich mieszkaniach w dużych miastach i nie mogą wyjść na spacer ponieważ zabraniają tego przepisy. Ze względu na fakt ograniczeń przyjedz  tam gdzie jest mało ludzi i nie ma skupisk. Zapraszam na aktywny wypoczynek, przyjedz nad morze  już dziś. Zadzwoń i zorientuj się w sytuacji .

Podsumowując przyjeżdżajcie nad morze na aktywny wypoczynek.