White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel nad morzem dla dzieci hotel w krynicy morskiej
23 paź
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

tanie hotele nad morzem bałtyckim

hotel nad samym morzem bałtyckim

Gdzie hotel nad samym morzem bałtyckim przy plaży Krynica Morska, tanie hotele nad Morzem Bałtyckim.

White

White Resort

Hotel nad morzem bałtyckim przy plaży w Krynicy Morskiej. Z pewnością White hotel to hotel najbliżej morza, pokoje  z widokiem na morze i las sosnowy. Przede wszystkim duże i komfortowe pokoje z bardzo wygodnymi łóżkami, cały hotel wyciszony oraz położony w cichej i spokojnej okolicy. Do morza 60 m. Z pewnością szerokie, czyste, z miałkim piaskiem, plaże są idealne do zabaw dla dzieci w piasku. Wydaje się że przy niskim stanie morza plaża ma ok 80 m. szerokości. Dlatego też szczególnie poza sezonem proponujemy spacery plażą wzdłuż morza i oddychanie czystym powietrzem bogatym w jod i sole znajdujące się  w aerozolu wytworzonym przez rozbijające się morskie fale. Z Krynicy można pójść na wschód ok. 15 km. do samej granicy z Obwodem Kaliningradzkim, a na zachód ok 30 km. do samego ujścia Wisły.

hotele krynica morska przy plaży

tanie hotele nad morzem bałtyckim, krynica hotele nad morzem przy plaży

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem przy samej plaży są najczęściej wybierane przez Turystów ze względu na swoją lokalizację i komfort. Z pewnością większość to hotele nowe lub po remoncie. Obok też liczne apartamenty.  W hotelach można liczyć na całodobową obsługę recepcji oraz nie trzeba, jak przeważnie w apartamentach bywa, wpłacać kaucji za wynajem pokoju. Zapraszam do White Resort położonego najbliżej morza przy samej plaży w Krynicy Morskiej. Krynica Morska hotele przy plaży zapraszają cały rok.

Przede wszystkim polecam noclegi nad morzem

2 Responses

Leave a Reply