White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel dla osób na wózkach
26 wrz

Hotel dla osób na wózkach

Hotel dla osób na wózkach

Hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych na wózkach Krynica Morska położony nad samym morzem. U nas wszędzie dojedziesz wózkiem, w hotelu są 2 windy dojeżdżające na każdą kondygnację. Wózek wiedzie też do każdego pokoju. Z hotelu i z restauracji można wyjechać wózkiem na promenadę spacerową i na samą plażę gdzie na plaży w sezonie leżą podesty drewniane.

wakacje nad morzem

Wakacje Krynica Morska

Jest tu też ogród z alejkami, ławeczkami, z altankami i z leżakami. Po alejkach można spacerować ale też pojechać wózkiem. Można też wystawić twarz do słońca i w zaciszu się opalać. Jednak niewątpliwie największą atrakcją jest promenada spacerowa biegnąca nad samym morzem. Promenada jest nowa, oświetlona całą dobę i przez cały rok. Krynica Morska, nasz hotel dla osób niepełnosprawnych na wózkach ciszy się dużym powodzeniem szczególnie przed sezonem i po sezonie.

Hotel Krynica Morska

Hotel nad morzem

White Resort

Nowy i nowocześnie wykonany z bardzo dobrych materiałów i osprzętu. Obszerne pokoje też są dobrze wyposarzone, przeważnie mają balkony i ładny widok na las i morze. Przede wszystkim w pokoju jest łoże małżeńskie szerokie na 180 cm i wysokie na ok. 56 cm. Łoże możemy też zamienić na dwa łóżka jednoosobowe. W pokojach przeważnie jest też dwuosobowa sofa i kawowy stolik, jest czajnik, filiżanki, szklanki, minibar, sejf a w łazience suszarka do włosów.

Położenie hotelu nad samym morzem, przy samej plaży, jest jednym z najważniejszych argumentów wyboru hotelu na wakacje, urlop czy na weekend nad morzem. Poza tym hotel stoi na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Drzewa w parku mają ok 120-150 lat, a drzewka od strony morza ponad 40 lat. W Krynicy Morskiej jest też rezerwat starodrzewia, a na całej Mierzei jest 5 różnych rezerwat przyrody.

Gdzie nad morze do Krynicy

krynica morska nad morzem

5 Responses

  1. Jan Romaniuk

    Polecam ten hotel dla osób na wózkach, wszędzie dojedziesz windą a na zewnątrz wszędzie dojdziesz i dojedziesz bez schodów.