White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel dla osób na wózkach
26 wrz
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Hotel dla osób na wózkach

Hotel dla osób na wózkach

Hotel przyjazny dla osób niepełnosprawnych na wózkach Krynica Morska położony nad samym morzem. U nas wszędzie dojedziesz wózkiem, w hotelu są 2 windy dojeżdżające na każdą kondygnację. Wózek wiedzie też do każdego pokoju. Z hotelu i z restauracji można wyjechać wózkiem na promenadę spacerową i na samą plażę gdzie na plaży w sezonie leżą podesty drewniane.

wakacje nad morzem

Wakacje Krynica Morska

Jest tu też ogród z alejkami, ławeczkami, z altankami i z leżakami. Po alejkach można spacerować ale też pojechać wózkiem. Można też wystawić twarz do słońca i w zaciszu się opalać. Jednak niewątpliwie największą atrakcją jest promenada spacerowa biegnąca nad samym morzem. Promenada jest nowa, oświetlona całą dobę i przez cały rok. Krynica Morska, nasz hotel dla osób niepełnosprawnych na wózkach ciszy się dużym powodzeniem szczególnie przed sezonem i po sezonie.

Hotel Krynica Morska

Hotel nad morzem

White Resort

Nowy i nowocześnie wykonany z bardzo dobrych materiałów i osprzętu. Obszerne pokoje też są dobrze wyposarzone, przeważnie mają balkony i ładny widok na las i morze. Przede wszystkim w pokoju jest łoże małżeńskie szerokie na 180 cm i wysokie na ok. 56 cm. Łoże możemy też zamienić na dwa łóżka jednoosobowe. W pokojach przeważnie jest też dwuosobowa sofa i kawowy stolik, jest czajnik, filiżanki, szklanki, minibar, sejf a w łazience suszarka do włosów.

Położenie hotelu nad samym morzem, przy samej plaży, jest jednym z najważniejszych argumentów wyboru hotelu na wakacje, urlop czy na weekend nad morzem. Poza tym hotel stoi na skraju Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Drzewa w parku mają ok 120-150 lat, a drzewka od strony morza ponad 40 lat. W Krynicy Morskiej jest też rezerwat starodrzewia, a na całej Mierzei jest 5 różnych rezerwat przyrody.

Gdzie nad morze do Krynicy

krynica morska nad morzem

5 Responses