White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Nocleg Krynica
3 wrz

Nocleg Krynica

Nocleg Krynica

Nocleg Krynica Morska, hotel, hotele nad morzem.

Gdzie znależć najlepszy nocleg nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Najlepszy nocleg Krynica Morska to z pewnością nocleg nad samym morzem w nowych hotelach położonych przy samej plaży. Nowe klimatyzowane hotele zapraszają na noclegi nad samym morzem z całodziennym wyżywieniem. Z pewnością najlepiej wybrać nocleg nad samym morzem, polecam też nowe, klimatyzowane pokoje z widokiem na morze. Wybierając na nocleg hotel nad samym morzem z pewnością wybierasz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Przede wszystkim do morza masz kilkadziesiąt metrów i nie musisz zabierać na plażę wszystkiego co może się przydać, zwłaszcza z małymi dziećmi. Nie musisz też jechać samochodem i płacić dodatkowo za parking, którego też może nie być. Z pewnością polecam tu White Resort w Krynicy Morskiej położony nad samym morzem.

White, Krynica Morska hotel nad morzem.

White Resort

White Resort Krynica Morska

To przede wszystkim nowy, położony 60 m. od plaży, dobrze wyposażony ośrodek turystyczny oferujący noclegi w pokojach z widokiem na morze.  Są też tu atrakcje dla dzieci i dla dorosłych, jest wypożyczalnia rowerów czynna cały rok. Jesteśmy prze wejściu na plażę nr 24, tuż obok biegnie promenada spacerowa i ścieżka rowerowa R10 biegnąca wzdłóż morza. Droga rowerowa R10 z Krynicy biegnie do granicy z Królewcem, ma długość 15 km, w drugą stronę prowadzi do przekopu Mierzei Wiślanej i ma długość ok 10 km.  Drogą R10 można też pojechać dalej aż do ujścia Wisły i dalej trasą rowerową po wałach Wisły lub do gdańska a nawet do Świnoujścia.

Rowerem nad morze

Krynica Morska droga rowerowa

Krynica Morska

To przede wszystkim najmniejsze miasto w Polsce, liczące ok 1300 mieszkańców. Latem w Krynicy Morskiej bywa dziennie nawet 60 000 turystów. W Krynicy Morskiej jest ok 40 000 miejsc noclegowych, są też pola namiotowe i dla camperów. Krynicę odwiedzają też turyści jednodniowi. Z Gdańska, z Elbląga a nawet z Bydgoszczy potrafią przyjechać na jeden dzień na plażę, piwo i rybkę.

Krynica Morska hotel nad samym morzem

8 Responses