White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Dla seniorów Krynica Morska
29 wrz

Dla seniorów Krynica Morska

Dla seniorów Krynica Morska

Dla seniorów Krynica Morska hotele nad orzem.

Najlepszy hotel

Najlepsze hotele w Krynicy

Nowe hotele Krynica Morska położone nad samym morzem zapraszają seniorów na tanie wczasy po sezonie i przed sezonem. Przede wszystkim polecam tu White Resort położony przy samej plaży. Tuż obok przebiega nowa, oświetlona promenada spacerowa biegnąca wzdłóż morza. Jest tu winda którą można dojechać do restauracji a przez restaurację wyjść bezpośrednio na promenadę spacerową. Promenada ma ok. 1500 m dłógośći i wraz z ścieżką rowerową ok. 6 m szerokości i biegnie przy samej plaży. Można też tu dostać się bez żadnych schodów  na plażę nr 24. Wejście do samej plaży jest utwardzone a od majówki do końca października na piasku na plaży leżą drewniane podesty po których można chodzić i jeździć wózkiem nie wchodząc na piasek.

White Resort.

Nowy i nowocześnie wykonany, położony najbliżej morza jak to tylko było możliwe. Oddalony od drogi, większość pokoi ma balkony i widok na las, z niektórych pokoi poprzez drzewa nawet widać morze. Pokoje dwuosobowe mają ok. 25 m2 i przeważnie bardzo wygodne i duże łoże szerokości 180 cm i wysokości ok. 56 cm. Są tu też dwie windy dojeżdżające na wszystkie kondygnacje.

Nad morzem

Ogród nad morzem

W hotelu jak i w okolicy jest sporo atrakcji turystycznych. W hotelu mamy ogród z alejkami spacerowymi, z altankami i z ławeczkami na których można posiedzieć. Latem w ogrodzie stoją też leżaki na których z pewnością  można się w zaciszu opalać. Jest tu też wypożyczalnia rowerów miejskich, rowerów trekkingowych, rowerów elektrycznych i rowerów dla dzieci i młodzieży. Hotel czynny jest cały rok.