White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Z Czech do Polski
5 paź

Z Czech do Polski

Z Czech do Polski

Z Czech do Polski, Krynica Morska nad samym morzem.

Zapraszamy serdecznie Turystów z Czech do odwiedzenia i poznania uroków Polski i Polskiego wybrzeża a w szczególności Mierzei Wiślanej i Krynicy Morskiej.

Czechy nie mają swojego morza i z pewnością wyjeżdżają nad morza do sąsiednich krajów. Dlatego też przedstawiamy swoja ofertę na pobyt nad samym morzem dla Turystów z Czech. Przede wszystkim polecam hotele położone nad samym morzem, przy samej plaży czynne cały rok. Hotele te zapewniają też noclegi z całodziennym wyżywieniem.

Plaża w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska

Krynica Morska plaża white resort krynica morska

Biała Plaża Krynica Morska to przede wszystkim miałki i czysty piasek ciągnący się na ok 35 kilometrów Mierzej Wiślanej znajdującej się po Polskiej stronie granicy. Większa część Mierzej leży po stronie Obwodu Królewieckiego i jest nie dostępna. Plaże na Mierzei mają ok. 30-50 m. szerokości, zejścia na plaże są wszędzie łagodne. Plaże są też czyste, sinice na Mierzej się w zasadzie nie zdarzają. Mierzeja Wiślana ma średnio ok 1 km szerokości, maksymalnie do 2,5 km. Mierzeja jest też otoczona wodami z dwóch stron, z jednej Zatoką Gdańską a z drugiej wodami Zalewu Wiślanego. Zalew Wiślany ma ok. 8 km szerokości.

Krynica Morska

Krynica Morska

Atrakcje Krynica Morska

Krynica Morska to przede wszystkim najmniejsze  miasto w Polsce liczące ok. 1300 mieszkańców. W Krynicy jest ok. 40 000 miejsc noclegowych, są to hotele nad morzem, pensjonaty w centrum i kwatery prywatne na obrzeżach Krynicy. Oczywiście to porównanie jest orientacyjne i przybliżone. Pojedyncze hotele są też na początku Krynicy, ale najwięcej jest w centrum i nad samym morzem.