White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska hotel z widokiem na morze
10 lis
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie z Poznania nad morze, Krynica Morska.

Gdzie z Poznania nad morze .

Hotele nad morzem Krynica Morska, gdzie z Poznania nad morze

Gdzie z Poznania nad morze, bezsprzecznie nad morze najlepiej do Krynicy Morskiej położonej na Mierzej Wiślanej. Przede wszystkim z okazji św. Marcina zapraszamy na gęsinę do Krynicy Morskiej do White Resort. Nie wątpliwie obiekt położony 60 m. od morza w centrum Krynicy Morskiej otoczony lasem sosnowym i  jest to najlepsza lokalizacja w Krynicy. Mierzeja Wiślana otoczona jest niemal dookoła wodami Zalewu Wiślanego i Zatoki Gdańskiej. Za dwa lata Mierzeja Wiślana zostanie wyspą a zobaczenie jej przed przekopem jest godne uwagi. Dlatego miejsce przyszłego przekopu już stało się lokalną atrakcja turystyczną. Z pewnością z Poznania najlepiej i najbliżej proponuję jechać do Autostrady A1 i Swarożynie skręcić na Malbork, dalej na Nowy Dwór Gdański i Krynica Morska. Podsumowując, Mierzeja Wiślana to park krajobrazowy, pięć rezerwatów, czyste powietrze bogate w jod, szerokie i piaszczyste plaże. Z pewnością  Krynica Morska jest godna polecenia. Dlatego też Goście polecają ją sobie nawzajem.

Gdzie z Poznania nad morze ?

Gdzie z Poznania nad morze

Hotele Krynica Morska

Noclegi Krynica Morska

Przede wszystkim na noclegi w Krynicy Morskiej zapraszamy do hoteli nad samym morzem. Z pewnością są to najlepsze lokalizacje i nowe hotele o wysokim standardzie. W hotelu nad morzem wypożyczysz rower, również elektryczny i pojeździsz po nowo zrobionych ścieżkach rowerowych wzdłuż morza lub wzdłuż Zalewu Wiślanego. Z pewnością można też pojeździć rowerem i pospacerować po ścieżkach leśnych. Rezerwując nocleg nad samym morzem nie musisz szukać parkingu na samochód. Nie musisz nosić leżaków, jedzenia i zabawek dla dzieci przez całą krynicę, wszędzie jest blisko. Również na spacer do centrum czy do portu jachtowego na rejs po Zalewie czy rejs do fromborka jest blisko, zaledwie 800 m.

Ładna pogoda

Ładna pogoda nad orzem

Gdzie z Poznania nad morze ?

Hotel Krynica Morska

Krynica Morska hotele nad morzem.