White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Atrakcje Krynica Morska
1 wrz

Atrakcje Krynica Morska

Atrakcje Krynica Morska

Atrakcje Krynica Morska

Krynica Morska, atrakcje w Krynicy Morskiej to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie, w sezonie letnim. Jeśli pogoda nie dopisuje, pokoje z widokiem na morze, mogą nie wystarczyć. Warto znać miejsca, w których możemy spędzić czas wolny. Nie  da się ukryć, iż atrakcje w Krynicy Morskiej są jednym z ważniejszych aspektów podczas naszych wczasów w nadmorskim kurorcie. Hotele w Krynicy Morskiej, hotele przy plaży, nie zawsze oferują nam atrakcje dla dzieci, czy też atrakcje dla dorosłych w razie niepogody. Należy więc dobrze zastanowić się podczas wyboru wymarzonego obiektu. White Resort to doskonały obiekt, w najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej. To właśnie tutaj nie tylko wypoczniemy i naładujemy baterię do dalszej pracy, ale i spędzimy bardzo aktywnie czas.

Krynica Morska dziki

Krynica dziki

Nasz obiekt znajduje się w najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej. Możemy dotrzeć do centrum miasta w zaledwie kilka minut, a od plaży dzieli nas jedynie 60m. Na cały czas trwania naszego pobytu możemy więc zapomnieć o samochodzie. Największą atrakcją w Krynicy bez wątpienia jest latarnia morska, do której również dotrzemy w kilka minut. Otwarta jest ona dla zwiedzających przez cały sezon letni. Jeśli chcemy podziwiać równocześnie uroki Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego, możemy udać się również na darmowy punkt widokowy, jakim jest Wielbłądzi Garb. Oddalony od naszego obiektu o kilka kilometrów. Dotrzemy tam zarówno samochodem, rowerem, jak i na piechotę przez las. W sezonie letnim w centrum miasta znajdziemy również wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Bary, kawiarnie, wesołe miasteczko i wiele innych ciekawych atrakcji, które będą doskonałym urozmaiceniem naszego wolnego czasu.

Hotele nad morzem

Hotele Krynica Morska

Wakacje nad polskim morzem.

Wakacje w Krynicy Morskiej to świetny wybór nie tylko dla par, ale również dla rodzin z dziećmi. Atrakcje w Krynicy Morskiej przyciągają co sezon ogrom turystów. Hotel przy plaży, White Resort, czyli najlepszy hotel w Krynicy Morskiej oferuje zarówno całoroczne wypożyczenie rowerów dla każdego, niezależnie od umiejętności, ale i jedne z najlepszych gier planszowych na rynku, w które można zagrać w restauracji hotelowej, w towarzystwie doskonałej kawy i pysznego obiadu. Jeśli wciąż zastanawiacie się, jaki kurort wybrać, odpowiedź jest prosta – Krynica Morska i White Resort.

Krynica Morska

Krynica ogród

Bez wątpienia White Resort, hotel nad samym morzem w Krynicy Morskiej to najlepszy wybór na aktywny wypoczynek. Całoroczne atrakcje w Krynicy Morskiej pozwolą Wam nie martwić się o pogodę. Cieszcie się cudownym, nadmorskim powietrzem i korzystajcie z dobrodziejstw natury.  Ten hotel Krynica Morska, to obiekt, który znajduje się w najlepszej lokalizacji w Krynicy Morskiej Nie mogliście więc lepiej trafić. Hotel 60m od plaży to duże udogodnienie, jednak z White Resort mamy nie tylko pokoje z widokiem na morze, ale i blisko do centrum, gdzie znajdziemy wiele atrakcji dla każdej grupy wiekowej. Nie zwlekaj. Zdecyduj się na najlepszy hotel przy plaży, hotel w Krynicy Morskiej, hotel dla rodzin z dziećmi. Ciesz się urlopem w popularnym, nadmorskim kurorcie. Hotel blisko morza, hotel z widokiem, to coś, czego potrzebujesz, by naładować baterię i efektywniej i wydajniej pracować. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku. Zadzwoń i zapytaj o swój wymarzony termin.

Atrakcje Krynica Morska