White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Dzień Kobiet Krynica Morska
1 mar

Dzień Kobiet Krynica Morska

Krynica Morska Dzień Kobiet

Dzień Kobiet Krynica Morska

Dzień Kobiet to święto, które jest obchodzone w około 30 krajach na świecie, m.in. w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji a nawet w Chinach. Ciekawostką jest, że wszędzie święto pań wypada 8 marca. W Polsce Dzień Kobiet po raz pierwszy odbył się w 1924 roku, zatem w tym roku obchodzić będziemy go po raz setny. To wyjątkowa okazja, aby podarować paniom niespodziankę. Oczywiście obowiązkowe są kwiaty, ale oprócz tego warto wykorzystać wyjątkowo sprzyjającą w tym roku pogodę i zaplanować z tej okazji wyjazd. Dzień Kobiet Krynica Morska będzie z pewnością idealną propozycją.

Wiosenny pobyt nad morzem to dobry czas na świętowanie oraz pożegnanie się z zimą a także przywitanie nowej, tej radośniejszej pory roku. W marcu w Krynicy dni są już znacznie dłuższe, z ciepłych krajów nad Bałtyk wracają ptaki. Słychać już nie tylko mewy, a w szarych nadmorskich trawach pojawiają się kolory. Tu też zaczynają kwitnąć rośliny porastające wydmy. Natomiast w słoneczne dni piasek na plaży nagrzewa się na tyle, że można po nim chodzić boso. Czy możesz wyobrazić sobie piękniejsze okoliczności przyrody towarzyszące świętowaniu tego wyjątkowego dnia? Aby w pełni korzystać z uroków jakie oferuje Bałtyk o tej porze roku, najlepiej wybierz hotel blisko morza. Z pewnością zainteresuje Cię fakt, iż White Resort to ekskluzywny hotel w samym sercu miejscowości. Wyróżnia się nie tylko najlepszą lokalizacją, ale także pokojami o wysokim standardzie i wyjątkową kuchnią. Wymarzony Dzień Kobiet Krynica Morska to właśnie tu!

Jeśli chcesz zabrać swoją ukochaną kobietę na romantyczny wypad z tej okazji to wybierz pokój dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Natomiast jeśli szykuje się typowo babski wyjazd to proponujemy pokoje dwuosobowe lub apartamenty, w tym apartamenty studio. Wszystkie oferty pobytu przygotowywane są ze śniadaniami i obiadami w cenie. Posiłki serwowane są pod czujnym okiem szefa kuchni w najlepszej restauracji na całej Mierzei Wiślanej jaką jest Black Cod. Tu też możesz zamówić dania z karty. Uwierz, że luksusowe wnętrza, wyśmienita regionalna, kuchnia oraz wyjątkowa atmosfera panująca w hotelu dopełnią całości tego wyjątkowego święta. U nas każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Co ważne, odległość do plaży wynosi zaledwie 60 metrów! Taka lokalizacja oraz jeszcze niezatłoczone w tym okresie plaże, zachęcają do długich spacerów brzegiem morza lub pięknie oświetloną promenadą spacerową. Nie czekaj tylko już dziś zarezerwuj niezapomniany Dzień Kobiet Krynica Morska w Hotelu White przy samej plaży! Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Znajdziesz nas też na booking.com. Do zobaczenia w marcu!

1 Response