White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Nad morzem
10 sty

Hotele na plaży

Hotele na plaży

Hotele na plaży w Krynicy Morskiej

W otulinie Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej, w spokojnej części Krynicy Morskiej, tuż przy Plaży Białej, znajdziesz najpiękniejsze hotele na plaży. Tu Gości budzi szum morza, zapach sosnowego lasu i krzyk mew. Serdecznie zapraszamy do obiektu położonego najbliżej morza (zaledwie 100 metrów do linii brzegowej) jakim jest White Resort. To wyjątkowe, pełne luksusu miejsce oferuje przyjezdnym 80 pokoi o wysokim standardzie, w tym pokoje z widokiem na morze. Pokoje są jasne, widne i przestronne. Każdy pokój dwuosobowy ma u nas 25m2 a apartament studio nawet 50 m2. Pomieszczenia zostały urządzone w jasnej kolorystyce, sprzyjającej pełnemu relaksowi.

Hotele na plaży w Krynicy Morskiej

Hotele na plaży

Hotele na plaży to także gwarancja dobrych posiłków. Misją hotelowej restauracji Black Cod jest zdrowe i prawdziwe jedzenie. Wszystkie dania są przygotowywane w oparciu o świeże i najlepsze jakościowo produkty, pochodzące od sprawdzonych i rzetelnych dostawców. Posiłki w sezonie letnim serwowane są w formie bufetu. Tu też możesz zamówić dania z karty, m.in. ze specjalnego menu dla dzieci. Uwierz, że nawet najbardziej wymagający mali smakosze chętnie do nas wracają. Zachęcamy do korzystania z naszego ogródka piwnego. Tu możesz delektować się smakami Pomorza w towarzystwie szumu nadmorskich fal.

Reasumując, przyjedź do Hotelu White w samym sercu Krynicy Morskiej i podaruj sobie oraz swoim najbliższym niezapomniane chwile nad Bałtykiem. Tu odpoczniesz w ekskluzywnych wnętrzach, rozsmakujesz się w regionalnej kuchni a także zaopatrzysz organizm w dawkę jodu. Taki pobyt to z pewnością zastrzyk zdrowia i energii na najbliższe miesiące. Co ważne, White Resort to obiekt całoroczny. Zatem możesz odwiedzić nas również po sezonie. Nie czekaj tylko zarezerwuj najpiękniejszy pokój z balkonem i widokiem na morze już dziś. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Znajdziesz nas również na booking.com.

Hotele na plaży w Krynicy Morskiej, hotel nad samym morzem.