White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Hotel Krynica Morska
6 mar

hotel+krynica+morska

hotel+krynica+morska

Hotel Krynica Morska

Polecam najlepsze hotele w Krynicy Morskiej nad samym morzem na wczasy, wakacje, urlop oraz na weekendy nad morzem. Hotele nad samym morzem zawsze rezerwowane są w pierwszej kolejności. Noclegi nad samym morzem to też najwięcej jodu w powietrzu. Nie trzeba też szukać parkingu blisko morza ani zabierać ze sobą na plażę wszystkiego co mogło by się przydać podczas opalania się na plaży, a już w szczególności idąc z dziećmi.

Hotel Krynica Morska

W Krynicy Morskiej znajdziesz też mnóstwu atrakcji turystycznych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Największą z nich bezsprzecznie jest Biała Plaża. To właśnie tu na długiej, szerokiej i czystej plaży latem leży multum ciał wygrzewających się na słońcu. Plaża w Krynicy jest rewelacyjna, łagodne zejście do morza, piasek miałki i czysty. Ważnym aspektem plażowania jest to że w Krynicy zawsze świeci słońce a opadów deszczu jest niewiele, ewentualne opady są  bardzo mało intensywne i krótkotrwałe.

Wieczorami nad morzem bardzo powszechne są spacery po plaży albo promenada spacerową wzdłóż morza. Po godzinie 22 nad morzem robi się pusto i cicho. Życie nocne przenosi się do centrum i tam dzieje się coś do ok.  godziny 24.

Hotel Krynica

W pobliżu Krynicy Morskiej jest tez wiele miejsc godnych zobaczenia. Np. w lesie można znależć stare kamienie graniczne. Jest obóz koncentracyjny z drugiej wojny światowej, jest też muzeum bursztynu. Z Krynicy warto też pojechać do Zamku w Malborku, do Elbląga na rejs statkiem po trawie kanałem Elblaskim.  Polecam też Gdańsk i Sopot.

Hotele w Krynicy Morskiej do doskonała baza wypadowa na wakacje nad morzem. White Hotel Krynica Morska zaprasza na noclegi cały rok. Tu tez polecam Willę Joker na tanie noclegi blisko morza.

Hotel+Krynica+Morska to z pewnością hotel najbliżej morza w Krynicy jak to tylko było możliwe.