Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Gdzie najlepiej nad morze
21 wrz
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Gdzie najbliżej nad morze z Lublina|Krynica Morska

Gdzie najbliżej nad morze z Lublina.

najbliżej nad morze z Lublina

Gdzie najbliżej nad morze z Lublina? Z pewnością najbliżej nad morze będzie przez Warszawę i dalej S7 albo Autostradą A1 będzie na Mierzeję Wiślaną. Przede wszystkim  Krynica Morska to nadmorski kurort starający się o status uzdrowiska. Z pewnością czyste powietrze przyjazne dla alergików, czyste szerokie i piaszczyste plaże to raj dla dzieci i dorosłych.  Hotel przyjazny dla rodzin z dziećmi położony 60 m. od morza, do centrum handlowego, do portu jachtowego i do bajko landu  500 m. Dlatego tez proponuje duże pokoje, bardzo wygodne łóżka, z części pokoi widać morze. Hotel położony w lesie, najbliżej morza,  czynny cały rok.  Zapraszamy bardzo serdecznie.

Z pewnością hotel położony najbliżej morza w Krynicy Morskiej.

krynica morska wypoczynek nad morzem

Gdzie najbliżej nad morze z Lublina

White Resort z pewnością położony jest najbliżej morza w Krynicy Morskiej, z okiem pokoi widać las sosnowy i morze. Hotel nowy i nowocześnie zrobiony,  pokoje dobrze wygłoszone i dobrze wyposażone. Z pewnością w hotelu wypożyczysz rowery tradycyjne lub rowery elektryczne, obok hotelu są liczne ścieżki leśne oraz ścieżki rowerowe, jest też nadmorska promenada spacerowa. Hotel położony w cichej i spokojnej okolicy przy plaży, obok liczne restauracje i kawiarenki, w budkach można kupić lody. Przede wszystkim plaża szeroka i czysta, również powietrze czyste i bogate w jod. Zadzwoń i zarezerwuj już dziś. Gdzie najbliżej nad morze z Lublina ?

Sylwester nad morzem

Sylwester na plaży

Zapraszamy cały rok. Krynica Morska hotel nad morzem

Polecam najlepsze noclegi w Krynicy

Krynica Morska noclegi blisko morza|zadzwoń i zarezerwuj pobyt w hotelu najbliżej morza.

Hotel nad samym morzem 60 m od morza z restauracją- Black Cod Restaurant.

2 Responses

Leave a Reply