White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Noclegi z psem Krynica Morska. Zapraszamy nad morze do Krynicy Morskiej osoby ze zwierzętami. Zarówno hotel jak i pensjonat akceptują zwierzęta
23 wrz
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

noclegi z psem krynica morska

Noclegi z psem krynica morska

Gdzie noclegi z psem krynica morska

Krynica Morska

Krynica Morska ogród

Noclegi z psem Krynica Morska. Zapraszamy nad morze do Krynicy Morskiej osoby ze zwierzętami. Zarówno hotel jak i pensjonat akceptują zwierzęta, niemniej z większymi zwierzętami należy pobyt wcześniej uzgodnić telefonicznie. Małe psy jak York, Maltańczyk i t.p. akceptowane są zawsze za dodatkowa opłatą. Większe psy płacą drożej i nie wszystkie pokoje są dla nich dostępne. Należy też pamiętać  aby zabrać dla zwierzaka własne spanie. Zwierzaczki wyprowadzamy na spacery do lasu a nie do ogrodu. Na centralną plażę z psami nie wolno wchodzić, ale zawsze mona pójść lasem wzdłuż plaży i po ok. 1 kilometrze gdzie nie ma dużej ilości wczasowiczów i Wasz pupil będzie mógł zakosztować kąpieli morskiej. Jest też tu dożo lasów gdzie bez problemów Wasz pupil się wybiega.

Hotele w Krynicy Morskiej

Noclegi nad morzem Krynica Morska

Noclegi w Krynicy Morskiej blisko morza to z pewnością najlepsza alternatywa noclegów nie tylko latem.  Zapraszamy na noclegi nad morzem nie tylko ze zwierzętami.  Zapraszamy pary ale też rodziny z dziećmi. Dla dzieci zrobiliśmy plac zabaw gdzie główna atrakcja jest statek piracki.

najbliżej z dziećmi nad morze ze śląska

Na samym statku jest kilka atrakcji dla dzieci od 3 lat. Mniejsze niestety nie mogą wchodzić na statek ze względu na bezpieczeństwo. Obok dla dzieci nawet mniejszych jest podwójna huśtawka i dwie trampoliny. Na plac zabaw niestety ale nie można wprowadzać psów. Statek na zdjęciu jest przeznaczony dla samodzielnych dzieci od lat trzech do 15. Rodzice niestety nie mogą wchodzić z dziećmi na statek. Poza tym dla dzieci do lat 3 mamy podwójną huśtawkę i dwie trampoliny.

2 Responses

Leave a Reply