Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
hotel nad morzem, bony turystyczne
2 Sie

Bony turystyczne Krynica Morska

Bony turystyczne Krynica Morska. Rezerwuj już dziś.

Akceptujemy bony turystyczne na dzieci. Zapraszamy rodziny z dziećmi na wakacje nad morzem. Dysponujemy pokojami dla rodzin z dziećmi od 2 do 6 osób.  Mamy nowy plac zabaw dla dzieci od lat 3 do 15 gdzie główną atrakcją jest statek piracki Biała Perła. Statek ma dwa pokłady i długość 8 m . Jest też podwójna huśtawka i podwójna trampolina. Dookoła teren zielony i ogród gdzie dorośli mogą  poopalać się na leżakach mając oko na bawiące się dzieci.

Bony Turystyczne

Bony turystyczne akceptuje  zarówno White Resort jaki i  Willa Joker . Tu można wykupić tanie noclegi w centrum Krynicy Morskiej.

Procedura skorzystanie z bonu jest prosta, Gość podaje 16 cyfrowy kod składający się z cyfr i liter, który wcześniej otrzymał z ZUS u, imię i nazwisko dziecka a na koniec 6 cyfrowy kod który dostanie SMS-em z ZUS u. Trwa to do 5 minut.

Bony turystyczne Krynica Morska. Bony turystyczne stały się od sierpnia 2020 bardzo popularnym środkiem płatniczym  dla licznych Gości. Możliwość dopłacenia bonem za pobyt w hotelu znacznie ułatwia podjecie decyzji o wyjeździe wakacje.

Ponieważ w 2021 r. zimowych ferii nie będzie, zapraszamy rodziny z dziećmi do Krynicy Morskiej.

Hotele Krynica Morska

Przede wszystkim zapraszamy cały rok.