Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
26 gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

sylwester nad morzem krynica morska

Bal Sylwester nad morzem Krynica Morska

sylwester nad morzem krynica morska, hotele, noclegi.

Organizujemy Bal Sylwestrowy 2019/2020 na 100 osób w cenie 390 zł za osobę.

Przywitaj Nowy Rok

Gdzie najlepiej nad morzem na Mierzei Wiślanej

Nad morze.
krynica morska

Burmistrz Miasta Krynicy Morskiej zaprasza przede wszystkim wszystkich do wspólnej, sylwestrowej zabawy w Centrum Miasta, ul. Gdańska 144 (duża rozświetlona choinka przy wejściu na molo – Informacja Turystyczna).

Start o godz. 22:00.
Przede wszystkim w trakcie trwania imprezy będzie można się ogrzać przy ognisku.
Z pewnością zapraszamy na wspólne Życzenia Noworoczne z udziałem Burmistrza Miasta oraz pokaz pirotechniczny przy dźwiękach sylwestrowych przebojów muzycznych.

Hotel nad morzem, White Resort, sylwester nad morzem krynica

White Resort,

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej położone nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie sylwestra nad morzem. Przede wszystkim polecam spacery po przepięknej szerokiej, czystej i długiej plaży. Morza też jeszcze znaleźć tu bursztyn. Noclegi Krynica Morska nad samym morzem

1. Piaski i spacer w stronę granicy

Przede wszystkim Piaski to taka wioska na samym koniuszku polskiej części Mierzei, o której zapomniał Bóg. I właśnie dlatego jest tu tak fajne. W Piaskach naprawdę czas się zatrzymał, ludzi jest mało, infrastruktura uboga, a dzięki temu są cudownie puste, rozległe plaże i można iść kilometrami, po drodze spotykając tylko mewy i przy odrobinie szczęścia – bursztyn. Musicie wiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc na polskim wybrzeżu do zbierania bursztynów, szczególnie po sztormie. Fajnie jest się wybrać na przechadzkę aż do słupków granicznych, fajnie jest mieć spokój i słuchać szumu morza. Piaski są fajne.

2. Muzeum bursztynu w Stegnie

Jest niewielkie, takie na maksymalnie pół godziny zwiedzania, ale dowiecie się tu o bursztynie absolutnie wszystkiego. Czy wiecie, że najpiękniejsze okazy wykopuje się spod ziemi? To wcale nie jest tak, że morze wyrzuca je nam wprost pod stopy, choć i to się zdarza. Zobaczycie tu też sporo ciekawych okazów i bardzo ładne porównanie bursztynu naturalnego z syntetycznym, dzięki czemu już nikt nigdy nie zrobi Was w balona. Nie ma za co!

Noclegi w Krynicy Morskiej, z pewnością tanie noclegi przed sezonem.

3 Responses

Leave a Reply