White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
26 gru
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

sylwester nad morzem krynica morska

Bal Sylwester nad morzem Krynica Morska

sylwester nad morzem krynica morska, hotele, noclegi.

Organizujemy Bal Sylwestrowy 2019/2020 na 100 osób w cenie 390 zł za osobę.

Przywitaj Nowy Rok

Krynica Morska sylwester

Burmistrz Miasta Krynicy Morskiej zaprasza przede wszystkim wszystkich do wspólnej, sylwestrowej zabawy w Centrum Miasta, ul. Gdańska 144 (duża rozświetlona choinka przy wejściu na molo – Informacja Turystyczna).

Start o godz. 22:00.
Przede wszystkim w trakcie trwania imprezy będzie można się ogrzać przy ognisku.
Z pewnością zapraszamy na wspólne Życzenia Noworoczne z udziałem Burmistrza Miasta oraz pokaz pirotechniczny przy dźwiękach sylwestrowych przebojów muzycznych.

sylwester krynica morska

Hotele Krynica Morska

Hotele w Krynicy Morskiej położone nad samym morzem to z pewnością najlepszy wybór na spędzenie sylwestra nad morzem. Przede wszystkim polecam spacery po przepięknej szerokiej, czystej i długiej plaży. Morza też jeszcze znaleźć tu bursztyn. Noclegi Krynica Morska nad samym morzem

1. Piaski i spacer w stronę granicy

Przede wszystkim Piaski to taka wioska na samym koniuszku polskiej części Mierzei, o której zapomniał Bóg. I właśnie dlatego jest tu tak fajne. W Piaskach naprawdę czas się zatrzymał, ludzi jest mało, infrastruktura uboga, a dzięki temu są cudownie puste, rozległe plaże i można iść kilometrami, po drodze spotykając tylko mewy i przy odrobinie szczęścia – bursztyn. Musicie wiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc na polskim wybrzeżu do zbierania bursztynów, szczególnie po sztormie. Fajnie jest się wybrać na przechadzkę aż do słupków granicznych, fajnie jest mieć spokój i słuchać szumu morza. Piaski są fajne.

2. Muzeum bursztynu w Stegnie

Jest niewielkie, takie na maksymalnie pół godziny zwiedzania, ale dowiecie się tu o bursztynie absolutnie wszystkiego. Czy wiecie, że najpiękniejsze okazy wykopuje się spod ziemi? To wcale nie jest tak, że morze wyrzuca je nam wprost pod stopy, choć i to się zdarza. Zobaczycie tu też sporo ciekawych okazów i bardzo ładne porównanie bursztynu naturalnego z syntetycznym, dzięki czemu już nikt nigdy nie zrobi Was w balona. Nie ma za co!

Noclegi w Krynicy Morskiej, z pewnością tanie noclegi przed sezonem.

sylwester nad morzem krynica morska

2 Responses

Leave a Reply