White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Najlepsze plaże w Polsce
4 lut
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

najlepsze plaże w Polsce 2016|Krynica Morska

Najlepsze plaże w Polsce 2016

hotel krynica morska

krynica morska

Krynica Morska pnie się w górę z 14 miejsca w 2014 na 9 miejsce w 2016 r.

W końcu nadszedł czas, by pokazać tegorocznych zwycięzców naszego rankingu. Do ścisłej czołówki weszły w tym sezonie właściwie te same miejscowości co w ubiegłym roku, ale kolejność jest jednak trochę inna. Oto zatem nasz ranking:

PozycjaMiejscowośćPlażaInfrastrukturaAtrakcjeOcena ogólnaPozycja 2015
1.Ustka49,0027,0017,0093,001.
2.Świnoujście49,0025,0018,0092,003.
3.Kołobrzeg48,0026,0017,0091,002.
4.Łeba48,0025,0017,0090,006.
5.Darłowo47,0025,0017,5089,504.
6.Gdańsk46,0026,0017,0089,008.
7.Jastarnia47,0024,0017,0088,005.
8.Sopot45,5026,0016,0087,507.
9.Krynica Morska47,0025,0015,0087,0011.
10.Gdynia44,0026,0016,0086,009.
11.Jurata47,0024,0014,5085,5010.
12.Mielno45,0026,5013,5085,0014.
13.Międzyzdroje43,0025,0016,5084,5012.
14.Rewal47,0021,5015,0083,5016.
15.Władysławowo45,0024,0014,0083,0013.
16.Hel44,0022,0016,0082,0015.
17.Niechorze45,0023,0013,0081,0017.
18.Jastrzębia Góra44,0022,0014,0080,0018.
19.Sobieszewo46,0020,5013,0079,5022.
20.Dziwnów45,0022,0012,0079,0019.
21.Stegna44,0021,0014,0079,0020.
22.Dębki48,0018,5012,0078,5026.
23.Rowy45,0020,5013,0078,5021.
24.Jarosławiec43,0022,0013,5078,5023.
25.Dźwirzyno45,0021,0012,0078,0024.
26.Pogorzelica44,5021,0012,0077,5030.
27.Pobierowo44,0021,0012,0077,0027.
28.Mrzeżyno43,0021,5012,0076,5029.
29.Dąbki44,0019,0013,0076,0025.
30.Ustronie Morskie43,0020,5012,0075,5030.

najlepsze plaże w Polsce 2015

PozycjaMiejscowośćPlażaInfrastrukturaAtrakcjeOcena ogólnaPozycja 2014
1.Ustka49,0027,0017,0093,003.
2.Kołobrzeg47,0027,0017,0091,006.
3.Świnoujście48,0024,0018,0090,001.
4.Darłowo47,0025,0017,5089,505.
5.Jastarnia48,0024,0017,0089,004.
6.Łeba48,0025,0016,0089,007.
7.Sopot46,5026,0016,0088,502.
8.Gdańsk46,0025,0017,0088,009.
9.Gdynia45,0026,0016,0087,0012.
10.Jurata47,0024,0014,0085,0010.
11.Krynica Morska45,0025,0015,0085,0014.
12.Międzyzdroje43,0025,0016,5084,508.
13.Władysławowo46,0024,0014,0084,0014.
14.Mielno44,0026,5013,0083,5011.
15.Hel45,0022,0016,0083,0013.
16.Rewal46,0021,5015,0082,5017.
17.Niechorze45,0023,0013,0081,0016.
18.Jastrzębia Góra44,0022,0014,0080,0027.
19.Dziwnów45,0022,0012,0079,0021.
20.Stegna44,0021,0014,0079,0019.
21.Rowy45,0020,5013,0078,5026.
22.Sobieszewo45,0020,5013,0078,5028.
23.Jarosławiec43,0022,0013,5078,5018.
24.Dźwirzyno45,0021,0012,0078,0021.
25.Dąbki44,0021,0013,0078,0024.
26.Dębki47,0018,5012,0077,5023.
27.Pobierowo44,0021,0012,0077,0029.
28.Ustronie Morskie43,0020,5012,0075,5030.
29.Mrzeżyno42,0021,5012,0075,5020.
30.Pogorzelica44,0019,0012,0075,0024.

Najlepsze plaże w Polsce

Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy nie przyznawać miejsc ex aequo – jeżeli w ocenie końcowej miejscowości dostały taką samą liczbę punktów – wyższą pozycje zajmuje ta, która ma wyżej ocenioną plażę. Wygrywa drugi rok z rzędu – Ustka, Świnoujście z Kołobrzegiem zamieniają się miejscami na podium, mocno do góry idzie Łeba, spadają nieco natomiast Darłowo, Jastarnia i Sopot. Do pierwszej dziesiątki pierwszy raz w historii wchodzi Krynica Morska.

Sytuacja w naszym rankingu jest więc, jak widać dość dynamiczna. I dobrze – zdrowa konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. W przyszłym roku więc spodziewamy się również zażartej “walki”. A tymczasem – życzymy naszym Czytelnikom miłego wypoczynku nad Bałtykiem!

Pamiętajcie, aby w gorącym sezonie wakacyjnym zarezerwować kwaterę nad Bałtykiem! W naszej bazie znajdziecie ponad 11 tysięcy obiektów noclegowych nad morzem. Od ekonomicznych kwater za 25 zł/os., po ekskluzywne ośrodki z wszelkimi wygodami dla wymagających.

Zapraszamy oddać głos na najlepsze plaże w Polsce w 2017

Najlepsze hotele nad morzem w Krynicy Morskiej zapraszają cały rok.

Hotele Krynica Morska

2 Responses

Leave a Reply