Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Krynica Morska
20 lis

Święta nad morzem Krynica Morska

Święta nad morzem Krynica Morska

Święta nad morzem Krynica Morska

Gdzie na święta nad morzem Krynica Morska. Tu z pewnością  polecam hotele z dobrą kuchnią, święta w Polsce to przede wszystkim dobre polskie jedzenie. Święta zaczynamy Wigilią o godzinie 16.  Potrawy będą stały na stole w formie bufetu do samoobsługi. Pierwszy i drugi dzień świąt to świąteczne śniadania i obiadokolacje. Śniadania proponujemy od godziny 9 do 10, max. do 11, obiadokolacje serwujemy też w formie bufetu od godziny 15 do 17.

Święta nad morzem Krynica Morska

Święta nad morzem

Sylwester nad morzem Krynica Morska.

Organizujemy też sylwestra nad morzem bez balu w Krynicy Morskiej. Na sylwestra proponujemy dwa posiłki. Na bal można pójść do restauracji obok, na plażę lub do portu jachtowego na sylwestra organizowanego przez miasto. Przede wszystkim na plażę zabieramy ze sobą własnego szampana. Podobnie na molo. Tu co roku jest ognisko, muzyka mechaniczna i o północy Burmistrz składa zebranym życzenia i strzelają petardy. Jak jest ładna pogoda i znajdzie się grupa zgranego towarzystwa po przy nich i inni bawią się do białego rana. W restauracji obok bal sylwestrowy ma kosztować ok. 300 zł.

Hotel nad morzem

Zapraszam do hotelu nad samym morzem w Krynicy Morskiej. Z hotelu do plaży jest zaledwie ok. 60 m. Z pewnością jest to lokalizacja najbliżej plaży jaka tylko była możliwa. Jest tu 80 komfortowych pokoi, większość z nich ma balkony i widok na las Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana. Z pewnością jest to najlepsza lokalizacja w Krynicy Morskiej. Tu też jest bardzo blisko do centrum Krynicy bo ok. 600 m. Poza tym w centrum jeżdżą co chwile elektryczne meleksy i można się nimi zabrać. Można też meleksa wynająć na wycieczkę krajoznawczą po okolicy.

Zobacz też noclegi w Krynicy Morskiej.

6 Responses